Banggood'da SJ 4000 64,99 USD

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, Banggood'da SJ 4000 kamera 4 gün daha 64,99 USD. Ben yandım, diğer yanmak isteyenlere duyurulur!

Teşekkkürler Ömer abi ;)

Güzel flash satışlar varmış, 5 gün daha devam edecek. Şu üzerinde SJCAM yazanlar daha bi orjinal mi? Bu konuda bilgisi olanlar ne söyler?

Gerçek olan Bu gerçeğinin üzerine sjcam yazıyor

O gerçek de öteki yalan mı peki?

Aradaki farkı sormak istemiştim yani aslında.

Edit: Şöyle de bir hatırlatma var SJCAM yazanın altında;

Dear Customer,
This camera is exactly the same with SKU120425, except for the "SJcam" sign, but both of them are the original sj4000 cameras, came with the same supplier. Thanks.

SKU120425 dediği de 65 dolarlık olan, SJCAM yazmayan, yani şu;

Aynı sağlayıcı dediği Novatek sanırım.

Daha önce paylaşılmıştı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Daha önce paylaşılmıştı.

Paylaşılan iki videoda da önünde SJCAM yazanlar kıyaslanmamış. Diğer iki sadece HD 1080P yazanlar var kıyaslamada ve ufak tefek farklılıklar mevcut.

Daha önce konu ile ilgili şu paylaşım yapılmıştı. Şahsen hangisi orj hangisi kopya hala tam anlamadım ama ??

Merhaba arkadaşlar

Bende bu linkte ki ürünü alarak yaktım kendimi. Darısı sizlere. Hakkımda hayırlısı :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Edit: Şöyle de bir hatırlatma var SJCAM yazanın altında;

Dear Customer,
This camera is exactly the same with SKU120425, except for the "SJcam" sign, but both of them are the original sj4000 cameras, came with the same supplier. Thanks.

SKU120425 dediği de 65 dolarlık olan, SJCAM yazmayan, yani şu;

Ben de sadece bu yazı için 19 USD fazla para vermenin gereksiz olduğunu düşünerek diğerini sipariş verdim. Zaten sahte/gerçek ayırımı hakkındaki daha önceki paylaşımları da incelemiştim ve bunları da göz önünde bulundurdum. Mesela su geçirmez kutunun ön yüzündeki vidalar, kutunun üzerindeki "Water resistant" yazısı vs. Neyse, benim işimi görsün yeter!

Daha önce de bir konuda geçmişti ama, WIFI versiyonunun çok da alınası birşey olduğunu düşünmüyorum. Sadece android için WIFI görüntüleme yazılımı bulunuyor. PC yazılımı yok, PC için varolan WIFI kamera yazılımları ile de çalıştıramadım. Görüntüde gecikme çok bariz. Tek işe yarayabilecek özelliği, kamera sıkı sıkı monte halde iken ve düğmelere ulaşmak zorsa, WIFI üzerinden ayarların yapılabilmesi. Ama ayarlar bir defa yapıldığında değişmesi çok da elzem olmadığından o da çok gerekli değil...

Zafer SAHIN' Alıntı:
Daha önce de bir konuda geçmişti ama, WIFI versiyonunun çok da alınası birşey olduğunu düşünmüyorum. Sadece android için WIFI görüntüleme yazılımı bulunuyor. PC yazılımı yok, PC için varolan WIFI kamera yazılımları ile de çalıştıramadım. Görüntüde gecikme çok bariz. Tek işe yarayabilecek özelliği, kamera sıkı sıkı monte halde iken ve düğmelere ulaşmak zorsa, WIFI üzerinden ayarların yapılabilmesi. Ama ayarlar bir defa yapıldığında değişmesi çok da elzem olmadığından o da çok gerekli değil...
Söylenmiştir büyük ihtimal ama hatırlayamadım, çekim mesafesi ne kadardı Zafer Bey ?? Test etmiş miydiniz ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Söylenmiştir büyük ihtimal ama hatırlayamadım, çekim mesafesi ne kadardı Zafer Bey ?? Test etmiş miydiniz ?

20-25 metreden fazlaysa helal olsun derim. Evlerde kullandığımız modemler bile koca antenleri ile 50 metreyi zar zor görürken bundan ne beklenebilir ki?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Açık alanda denemedim. Ev içinde ise bir odadan diğerine geçince görüntü gidiyor. GooglePlay'de, 15 - 17 metre olarak belirtilmiş kullanıcı yorumu bulunuyor.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
20-25 metreden fazlaysa helal olsun derim. Evlerde kullandığımız modemler bile koca antenleri ile 50 metreyi zar zor görürken bundan ne beklenebilir ki?

:) Maalesef ...