Beklenen video:Goblin 380 ilk uçuş

Hayırlı uğurlu olsun Mesutum. Şu senin imzanı biraz düzenleyelim bir ara , dilekçe gibi duruyor şu anda. Biraz resim biraz renk ekleyelim. Ben kendime de bişeyler yapacam ,hem çok yerde kaplamaz böylece.

İlker Sönmez' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Mesutum. Şu senin imzanı biraz düzenleyelim bir ara , dilekçe gibi duruyor şu anda. Biraz resim biraz renk ekleyelim. Ben kendime de bişeyler yapacam ,hem çok yerde kaplamaz böylece.
İlker abi mutluluğun reçetesi değil miydi o, ben o gözle bakıyordum. :lol: :lol: :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Teşekkür ederim ilker abi. Valla imzayı resimli nasıl yapacam bilmiyorum. Iyi olur. Bence de.

ama imzada 380 az kalmış vence de onu ekle aşşa doğru... :lol: :lol:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ama imzada 380 az kalmış vence de onu ekle aşşa doğru... :lol: :lol:
İmzayı ilker abinin dediği gibi kısa ve öz yapim. Resimli falan. Yeterli[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Ben bir keşfedim de önce sonra tüm ekibe yaparız

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlker Sönmez' Alıntı:

Tamam ilker abi. Bekliyorum. .

İlker Sönmez' Alıntı:

Yeni İmzam nasıl olmuş İlker abi.Biraz Fazla mı Abarttım yoksammm :lollol: :lollol: :lol: :lol:

İmzalar güzel de bence photoshopta gif olarak, animasyonlu bişeyler daha da ilgi çekici olabilir. Yanıp sönen yazılar, değişik yazı karakterleri ve brushlarla çok orjinal tasarımlar yapılabilir.

Bir ara ogame forumda imza tasarımı işine el atmıştım da hazır cutout modeller vardı, onlardan yola çıkarak katmanları düzenliyordum. (mortal kombat karakterleri kullanıyordum çoğunlukla.)

Burda tabii heli modellerinin cutoutlarını bulmak zor olacaktır, kendimiz hazırlamalıyız arka planı saydam modeller... Geniş bir zamanda tekrar el atasım var o işe, haftasonu bi bakayım neler kalmış aklımda...

Valla Rasim abi Hareketli gif yapmak hoş olur dediğiniz gibi.Bir araştırim bakim nasıl olacak.

Biraz model dükkanı tabelası gibi olmuş :) Ben daha sade ve daha küçük birşeyler tavsiye ederim.

İlker Sönmez' Alıntı:
Biraz model dükkanı tabelası gibi olmuş :) Ben daha sade ve daha küçük birşeyler tavsiye ederim.
Modellerimin kendi orginal resimlerini çekim de daha hoş yapayım imzamı[emoji1]

İlker Sönmez' Alıntı:
Ilker hocama Aynen katiliyorum Mesut %p

Tamam mehmet abi. Eleştirilere açık bir insanım. [emoji1] [emoji1] [emoji1] En kısa zamanda dahada küçültüp güzel bir imza yapım kendime.