Benim moralim sifırr sifırrr sifır

Yaklaşık 200m deyken kumanda uçağı bıraktı,hiç bişey çalışmıyor,bıraktım denemeyi düşüşünü zevkle izledim.Sizinki benim hasarın yanında çizik bile değil.Geçmiş olsun yinede.Hevesin kursakta kalması kötü.

Burak BALKI' Alıntı:
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Helisini suya gömen arkadaşa ayrıca üzüldüm. Benim hücum kenarlarda bu tarz çok göçük var ve ben pek önemsemiyorum. Uçuş performansımı etkiliyor mu ? Bence biraz etkiliyor ancak öyle çok aman aman yormuyor beni. Herkese kazasız kırımsız uçuşlar...
Minik göçüğün üstüne bir parça selo bant yapıştırmıştım aerodinamiği az da olsa etkiler diye düşünmüştüm.hala bu modelimi kullanıyorum bir kusuru yok sadece ön iniş tekerini her ay tamir ediyoruz :islik: :islik: :laugh: :laugh: yeni tekerler deniyoruz..yeni yerler arıyoruz..rüzgara meydan okuma uçuşları yapıyorum ;D eğlenceli oluyor.. yeni model için para biriktiriyorum(zagi düşünüyorum)..siteye giremiyorum uzun süredir özlemişim :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: KENDİMİ KAPTIRMIŞIM YAZARKEN NERDEN NEREY GELMİŞİM KUSURUMA BAKMAYIN