Blade Nano S2

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Blade heli micro sınıfta yeni bir model daha çıkarmış fiyatta makul görününce bir bakayım ve paylaşayım dedim. Bir zamanlar benimde sahip olduğum V 922 modelini andırıyor sonrasındaki V977 yi de tabi ki. Pek fazla araştıramadım ama sanırım kurtarma moduda var. Ayrıca spektrum kumandalarla uyumlu olduğundan BNF olarakta tercih edilebilir. RTF 129 BNF olarak 99 $ . Daha fazla ayrıntı ve bilgi için link

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Fırçalı motor kullanıldığı için daha çok V922 andırıyor Mustafa’m. Tam olarak eski Nano CP S modelin modernize (Kurtarma özellik ve daha stabil uçuş- flip, Piro ve İnvert uçuş) edilmiş hali :)

Bu arada ev içi efsane 3D uçuşlu videodan bunun için de çekmişler :lollol:

Son düzenleme:
Aynen abi videoyu eklemek biraz uzun sürdü sende eklemişsin iyi olmuş video model için gayet açıklayıcı olmuş zaten.

Ben pek micro model seven biri değilim ama şartlardan dolayı bu aralar bana lazım gibi geliyor. Seçenekler arasına bu da girdi artık ? fırçalı mırçalı ama, o fiyatada iyi bence.

En önemli yenilikte ana Kart üzerine ilave edilen accelerometer ile Safe-Z diye bir şey gelmiş. Bu sayede ani yükselme ve alçalmazlardı model daha güvenli hala geliyor. Özellikle yeni başlayanlar için bulunmaz bir nimet :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fırçasız motor kullanıldığı için daha çok V922 andırıyor Mustafa’m. Tam olarak eski Nano CP S modelin modernize (Kurtarma özellik ve daha stabil uçuş- flip, Piro ve İnvert uçuş) edilmiş hali :)

Aslında tam tersi abi :)

V922 sanıyorum coreless motordu, v977 ise brushless ?

Bir kaçta taze resim koyalım gittikçe kanım kaynıyor bu alete ?

Helinin stoklara giriş tarihi 25 şubat gibi görünüyor, horizondan sonra diğer sitelerede düşmeye başladı yavaş yavaş ( zaten kaç tane kaldı ki ?) vergi ve kargo fiyatı bu kadar yüksek olmasa gayet güzel bir seçim kendi sınıfı için. Bende takipteyim bunlardan bir tane alırım yakın zamanda.

Alt yazı seçeneğide lazımmış bu videoya ?

Görüntülerden anladığım kadarıyla bayağı stabil bir micro daracık alanda gayey güzel uçuyor, Birde z- mode faktörü var onada çok güveniyorlar tabi. Şu ana kadar herşey güzel bu aletle ilgili.