Blue Thunder 700s Adam aşmış kendini sonuna kadar izleyin

murdock87

Gelme la gelme gümrüğe düı.. Totem yapıyom :)
Merhaba arkadaşlar scale modellere göz gezdirirken buna rastgeldim bu kadar ince ayrıntı argo tabirle yuhh dedirtti bana fazla söze gerek yok adam yapmış :saygilar: bize izlemek düşer ??? :eek: :thumbup:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler.Buram buram alınteri ve emek kokuyor süper bir scale. %p

Bu da abisi onun kadar scale olmasa da ayrı bir güzel. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ah be celalettin abi bunları görünce 20 gün sonra elime ulaşacak microdan soğur gibi oldum izlemicem böyle kötü kötü şeyler :-\ :-\

Gökhan YILDIRIM' Alıntı:
Ah be celalettin abi bunları görünce 20 gün sonra elime ulaşacak microdan soğur gibi oldum izlemicem böyle kötü kötü şeyler :-\ :-\

Benim canavarı göreceksin daha dur bakalım :D

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Benim canavarı göreceksin daha dur bakalım :D

wala mehmedim bunlara baktıkça içim fena oluyo kaldıki ben daha hoverda duramıyom ana dişliye büyük çark diyom :lol: Bu hafta kaçayım yanına diye niyetlendim kar yağdı yalvaca inanmassın eşşek şansı bendeki :mad: :mad: :mad:

Gökhan YILDIRIM' Alıntı:
wala mehmedim bunlara baktıkça içim fena oluyo kaldıki ben daha hoverda duramıyom ana dişliye büyük çark diyom :lol: Bu hafta kaçayım yanına diye niyetlendim kar yağdı yalvaca inanmassın eşşek şansı bendeki :mad: :mad: :mad:

Sen Sim.de devam et şimdilik.Model gelince gelirsin hem ayarlarını yaparız hem elin iyice alışır %p

Gökhan YILDIRIM' Alıntı:
Gökhan bunlarla uçuş öğrenilmez uçulur ,mikro ile ilk etap minimum stres ve masrafla(acemilik dönemi) atlatılır ve kendine yolunu çizersin.Benim 3D ile hiç işim olmadığı için direk scale modellere yöneldim.Uçaklarda da her zaman favorim warbird lerdir yani hep scale hep scale.