Bu da benim dizaynım ; )

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Havalarda kapalı, baktım paylaşacak birşey yok, bari model atölyemi paylaşim .[emoji1] umarım beğenirsiniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da benim dizaynım ; )

Modeller de, atolye de sahane Mesut :thumbup: Sagolsun benim hanim hala salondam beni kovmadi da hala bir kosede takilmaya devam ediyoruz bizde :laugh: :D

Bu da benim dizaynım ; )

Bu arada yeni fark ettim de modeller clips ile raflara tutturulmus durumda :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada yeni fark ettim de modeller clips ile raflara tutturulmus durumda :halay:
Teşekkür ederim Mehmet abi. Modeller i bilerek klipsle tuttururuyorum.hem daha sağlam. Hemde pil siz olsa dahi modelin arkasi aşağı çökmüyor .

Bu da benim dizaynım ; )

Mesut dizayn çok güzel olmuş ve herşey elinin altında özelliklede modelleri sabitlemen çok iyi olmuş ellerine sağlık kardeşim. Paylaşım için teşekkürler. %p

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Mesut dizayn çok güzel olmuş ve herşey elinin altında özelliklede modelleri sabitlemen çok iyi olmuş ellerine sağlık kardeşim. Paylaşım için teşekkürler. %p
Teşekkür ederim İsmail.Aynen sana katılıyorum. Malzeme arama derdi yok. [emoji106] Klipse gelirsek,Çocuk ta olunca emniyet şart. Gerçi sağolsun lafımı dinliyor. Odaya girmiyor ben olmadığım zaman. [emoji1] [emoji1]

Bu da benim dizaynım ; )

Mesut süpermiş, ben olsam arasıra birşey yapmasam bile kaçardım bu odaya. :laugh: :thumbup:

Bu da benim dizaynım ; )

Dizayn güzel modeller güzel. Benim evde fazla bir odam olsa ben de yapardım. Benim model neredeyse hep arabanın bagajında duruyor. İkincisi olursa nasıl eve sokacağım bilemiyorum.

Bu da benim dizaynım ; )

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut süpermiş, ben olsam arasıra birşey yapmasam bile kaçardım bu odaya. :laugh: :thumbup:

Teşekkür ederim Türker abi.Benimde fawori odam :yuppi: :yuppi:

Bu da benim dizaynım ; )

Cahit Kaş' Alıntı:
Dizayn güzel modeller güzel. Benim evde fazla bir odam olsa ben de yapardım. Benim model neredeyse hep arabanın bagajında duruyor. İkincisi olursa nasıl eve sokacağım bilemiyorum.

Teşekkür ederim Cahit.Valla bende Arka küçük Balkonu kapattım.kendime böylece oda yaptım.Yoksa yer yok dediğin gibi.

Bu da benim dizaynım ; )

çok hoş olmus abi güle güle kullan :thumbup: