Bu hafta Maiden var mi ??

Evet bu bir işaret ama almaman yönünde kardeşim :lollol::lol:

Hani arada söz geçiyor, dinazor filan diye. ;)
Ama bu yaşıma kadar hala idare ettim. 1970 den beri binerim motora...:rolleyes:
Yıllar önce olmuş olaylardan dolayı elmacık kemiği, kaburgalar ve bir kaç parçaya ayrılmış kaval kemiği kırıkları filanın yanında, bir de 4-5 yıl önce monte edilmiş yapay diz eklemi sahibiyim. ::laugh:
Buna rağmen son motorumu 1 yıl önce elden çıkardım ve İlk fırsatta bir tane edineceğim.:lol:

Ha şunu belirteyim. RİSK ÇOK YÜKSEK. İnsanların ve arabaların çoğalması, trafiğin çok yoğun olmasına neden oldu. Kazaya karışma ihtimali çok yüksek.
Öncelikle; Şehir içinde son 20 yıldır motora binmiyorum. Ve kesinlikle full koruyucu kıyafet şart. Trafikteki tüm diğer sürücüleri Aptal (ne yapacağı belli olmaz), Kör (görmez), Sagır (duymaz) düşünerek hareket etmek gerekiyor.:saygilar:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deniz Bey büyük geçmiş olsun ve bu en büyük kazanız olur inşallah. :embarras:
1986 yılından beri motor ehliyetim var ve elimden de bir çok motor geçti bu arada, fakat artık İstanbul'da motora binmek bence mümkün değil,
zira hele yeni şoför olup trafiğe çıkan bir sürü maganda var iken ya ölürsünüz yada katil olursunuz.:mad:

Motorları diğer araçlar ve sürücüler taşıt yerine bile koymuyor.Sadece ben gibi 13 yıl motor kullanmış bir sürücü olursa , ancak öyle empati yapabilir.Kimse alınmasın da , motor sürmeyen hiç bir araç sürücüsünün motosikletler için saygısı da yok , empatisi de.....Bu sebeple sen ne kadar dikkat edersen et , bir öküzün boynuzunu sana takması an meselesi .....
Yine de motor güzeldir , zevklidir , her türlü riski almaya değerdir , sadece karar verip binene kadar , gerisi teferruat ve mukadderat ;D

Geçmiş olsun abi.
Ben de motorsiklet üzerinde bir kaç kaza atlattım, hem de durduk yere hiç beklemediğim anlarda, ufak sıyrıklarla atlattım, sonra baktım hakketen ne kadar dikkat edersen et tehlikeli buldum bıraktım.

Yanlış anlaşılmasın Türkiye'de kimseye tavsiye etmiyorum, tutkusunu yaşayanlara da büyük saygı duyurorum.