HAFTA ARASI SİLİVRİ BULUŞMASI

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
Hafta içi Mustafa Temuralay, Sinan Şengüler ve Ben Silivri Kavaklı'da Ramazan Ayı öncesi buluşma gerçekleştirdik. Buluşmadan görseller ve videolar..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İsmail bravo, pilotaj almış başını yürümüş ben seni izlemeyelim. :bravo: :bravo:

Saha gerçekten güzelmiş, inşallah geliriz birgün. :RCKolik:

Paylaşımların devamını bekliyoruz. :thumbup:

Türker'e aynen katılıyorum. Son gördüğümüzden bu yana pilotaj çıktı bir ilerleme var maşallah :bravo: :thumbup: Tic Toc, half-piro... şahane daha ne olsun :yuppi:

İsmail,süpersin...Maşallah.

Kardeşim süpersin Maşallah.görseller ve video 10 numara. Daha geçen gün konuşmuştuk, şu hareketleri yapacam diye. Maşallah hemen sergilemişsin hareketleri .Artık seni kimse tutamaz bu gidişle. Allah kırımsız uçuşlar nasip etsin. Tebrikler kardeşim.

Türker Akgün' Alıntı:
İsmail bravo, pilotaj almış başını yürümüş ben seni izlemeyelim. :bravo: :bravo:

Saha gerçekten güzelmiş, inşallah geliriz birgün. :RCKolik:

Paylaşımların devamını bekliyoruz. :thumbup:
Teşekkürler Abicim yavaş yavaş geliştirmeye çalışıyorum. :)
İnşallah abi istanbul'da buluşma olursa çok seviniriz :RCKolik: Ailesini ağırlamaktan.
Tabiki herzaman..... :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker'e aynen katılıyorum. Son gördüğümüzden bu yana pilotaj çıktı bir ilerleme var maşallah :bravo: :thumbup: Tic Toc, half-piro... şahane daha ne olsun :yuppi:
Beğendiğine çok sevindim Abicim kendi çapımızda birşeyler çıkarmaya çalışıyoruz biraz oluyorsa ne mutlu bize... :saygilar:

Mordo Ortasi' Alıntı:
İsmail,süpersin...Maşallah.
Abicim çok teşekkürler beğendiğine çok sevindim.
İnşallah beraber bi buluşma yaparız. Hatta abi senin ve Özkan abinin Hezarfen kaçamağını kaçırdığım için çok üzüldüm... :)

Mesut Sert' Alıntı:
Kardeşim süpersin Maşallah.görseller ve video 10 numara. Daha geçen gün konuşmuştuk, şu hareketleri yapacam diye. Maşallah hemen sergilemişsin hareketleri .Artık seni kimse tutamaz bu gidişle. Allah kırımsız uçuşlar nasip etsin. Tebrikler kardeşim.
Çok sağol kardeşim beğendiğine çok sevindim.
Yavaş yavaş yeni hareketlere giriyoruz inşallah dahada iyi olacak. Tabi senin gibi olamayız.
Sağol Kardeşim Allah cümlemize kırımsız, kazasız ve belasız uçuşlar nasip etsin. :saygilar:

İsmail abi yeni izleme fırsatı bulabildim.Video iyi geldi. :) Benim yeşil kurbağada yakında uçucak inşallah. :laugh:

Pilotajına sağlık hareketleri temiz çıkartmışsın.Tebrik ederim. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
İsmail abi yeni izleme fırsatı bulabildim.Video iyi geldi. :) Benim yeşil kurbağada yakında uçucak inşallah. :laugh:

Pilotajına sağlık hareketleri temiz çıkartmışsın.Tebrik ederim. :thumbup:
Çok Sağol kardeşim beğendiğine sevindim.
Senin goblinin uçuşlarını merakla bekliyorum kardeşim...