Bu hafta Maiden var mi ??

Mesut Sert' Alıntı:
Benim 380 donanım lari belli oldu aslinda.ama biraz daha beklemekte fayda var. İlker abi 15 ocak dediyse bitmiştir olay. [emoji6] [emoji6] [emoji1]
Bakalim 380 icin hangi servoyu tercih ettiniz, merakla bekliyoruz :)

:saygilar: artık bombayı patlatayım bazı aksilikler yaşasamda ya ondadır ya şunda derken nasip bu modele imiş :halay: :halay: bu güne kadar 450 size modellerle uçtugum için bu model devasa geldi 450 yanında sinek misali kaldı e tabi görünce ürkmedim degil :lollol: :lollol: :lol: :lol: nasipse modelin bendeyken ilk maidenini hafta sonu yapmak istiyorum bir o kadarda heyecan var :bravo: :bravo: :bravo: gururla ve iftiharla trex 550l takımına katılmak istiyorum modeli zaten bir çogunuz tanıyor buradan özkan abime tertemiz model için tesekkür etmek istiyorum
bu hafta maiden varrr bir o kadarda heyecan varr kırmayız inşallah :lollol: :lollol: :lollol: :lol: :lol: :lol:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ilk maiden da neleri uygulamam gerekiyor tavsiyelerinize ihtiyacım var herkese klırımsız uçuşlar :RCKolik:

Bu modelin çok iyi uçuşlarını çektim, çeşitli buluşmalarda bir araya geldik.

Zaten belli bir markaya (mikado, gaui, sab goblin, msh...) gönül bağı olmayan ama hobide de ciddi düşünen, ilerlemek isteyen arkadaşların standart tercihi olmaya başladı. Çünkü eski align 550 e göre güzel gelişmeler oldu, hem kitte hem komboda (motor, servolar, ünite)... Ürün tanıtım, unboxing konusunda var detayları...

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullan :)

Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. :thumbup: Bence keyfini çıkarmaya bak, heyecan elbette olacak ama modelin büyüklüğü seni ürkütmesin sorunsuz bir maiden olacaktır inşallah. :RCKolik:

Alanabilecek en mantıklı modellerden birisini almışsın Gökhan %p Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar dileriz :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu modelin çok iyi uçuşlarını çektim, çeşitli buluşmalarda bir araya geldik.

Zaten belli bir markaya (mikado, gaui, sab goblin, msh...) gönül bağı olmayan ama hobide de ciddi düşünen, ilerlemek isteyen arkadaşların standart tercihi olmaya başladı. Çünkü eski align 550 e göre güzel gelişmeler oldu, hem kitte hem komboda (motor, servolar, ünite)... Ürün tanıtım, unboxing konusunda var detayları...

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullan :)
Sagol rasim abii tesekkur ederimm

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. :thumbup: Bence keyfini çıkarmaya bak, heyecan elbette olacak ama modelin büyüklüğü seni ürkütmesin sorunsuz bir maiden olacaktır inşallah. :RCKolik:
Tesekkur ederim turker abi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Alanabilecek en mantıklı modellerden birisini almışsın Gökhan %p Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar dileriz :thumbup:
Tesekkur ederim mehmet abi

Gökhan hayırlı olsun kardeşim :thumbup:
güzel bir tercih yapmışsın pişman olmayacağına eminim, Özkan Abi'nin topladığı bir model maiden sorunsuz bir şekilde yaparsın inşallah, ünite ayarlarını tamamlayınca ver gökyüzüne makineyi :hoppa:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Gökhan hayırlı olsun kardeşim :thumbup:
güzel bir tercih yapmışsın pişman olmayacağına eminim, Özkan Abi'nin topladığı bir model maiden sorunsuz bir şekilde yaparsın inşallah, ünite ayarlarını tamamlayınca ver gökyüzüne makineyi :hoppa:
Tesekkur ederim ibrahim abii özkan abi gercekten saglam toplamis ben kuyrugu taktim uniteyi monte ettim simdi sirada maiden var

Hayırlı olsun gökhan yeni modelin :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Hayırlı olsun , güzel model , güzel seçim :thumbup:
Tesekkur ederim kardesim ayrica tebrik ederim gaui team pilotlugun hayirli olsun gurur duydum basarilarinin devam etmesi dilegiyle