Görseller Burdur Buluşması - 25.08.18

Klasikleşen buluşmadan güzel kareler yine her zamanki gibi :) Ailenin en yeni üyesi de sahalara çıkmış... Tabii Hakan abinin 600ünü de unutmamak lazım, pek göremiyoruz diğer zamanlarda. Elinize sağlık abilerim :) Ortam da çok iyiymiş, göl manzarası çam gölgesi...

Ben de baktım haritadan kabaca, kütahya afyon burdur.. Çok ideal mesafede bizlere de, olursa katılmak isterim.

Abi bilahare bu konuyu artık canlandırmamız lazım.:RCKolik:
Süper olur, Burdur da şu meşhur maldivlere de gideriz :)
Ben de baktım haritadan kabaca, kütahya afyon burdur.. Çok ideal mesafede bizlere de, olursa katılmak isterim.
Bu sene biraz zor ama 2019 yılı buluşma takvimine "BURDUR Buluşmasını" mutlaka alalım arkadaşlar :thumbup:

Kabaca plan şu şekilde olabilir.

1. Gün Gezi Planı :
Maldivler
İnsuyu mağarası :
Sagalassos Antik Şehri :

Otel Konaklama :

Akşam Çay eşliğinde Burdur ve Göl manzarası :

2 Gün : Uçuşlar

Neler Yenir :
1- Burdur Şiş

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- Ceviz Ezmesi

3- Haşhaş Helvası

Son düzenleme:
Vay vay,adam ağlıyor kimse yok buluşma yapamıyorum falan,yaw buluşmanın babası işte mekan güzel scale ise mevcut.Mehmet hocam paylaşımlar için teşekkürler.Hakan iyi bir gün olduğu kesin sanki biraz kıskandım.scalenin ucusunda swash ayarlarindanmi cok keskin gibi geldi hanı yunusla yapar gibi uçtu ,zira scale scaledir nasıl ucarsa uçsun.bu arada 600 görmüş oldum sanirim onunda scale olması lazım.

Yaa aslında kırıcı olursam şimdiden özür dilerim Ayhan abi ama bu ülkede neden 81 tane il var anlamış değilim. Burdur'da bir buluşma yapılacaksa Isparta'dan da yüksek katılım olacaktır diye tahmin ediyorum. Yada Isparta'da bir buluşma olursa Burdur'da aynı şekilde. Her iki ildeki arkadaşların ortak çabasıyla da tam ortada da organize edilebilir, adı da Isparta-Burdur buluşması olur.
Isparta ilse Burdur niye il? veya tam tersi... Her ikisi de ilse örneğin Bursa'ya 50km uzaklıkta olan ve 250binden fazla nüfusu olan, kendine yetecek kadar sanayisi olan İnegöl neden ilçe...

Ülkedeki bazı illeri ilçeleri çözmekte güçlük çekiyorum bazen :D

Yaa aslında kırıcı olursam şimdiden özür dilerim Ayhan abi ama bu ülkede neden 81 tane il var anlamış değilim. Burdur'da bir buluşma yapılacaksa Isparta'dan da yüksek katılım olacaktır diye tahmin ediyorum. Yada Isparta'da bir buluşma olursa Burdur'da aynı şekilde. Her iki ildeki arkadaşların ortak çabasıyla da tam ortada da organize edilebilir, adı da Isparta-Burdur buluşması olur.
Isparta ilse Burdur niye il? veya tam tersi... Her ikisi de ilse örneğin Bursa'ya 50km uzaklıkta olan ve 250binden fazla nüfusu olan, kendine yetecek kadar sanayisi olan İnegöl neden ilçe...

Ülkedeki bazı illeri ilçeleri çözmekte güçlük çekiyorum bazen :D

Rasim bey Isparta ve Burdur ilinde kendi çapında farklı kategorilerde model rc kullanan arkadaşlar var ve zaman zaman geçmişte buluşmalar gerçekleştirdik. Bazen Isparta ekibi Burdur Serenler oteli arkasındaki pistte uçuş yaptı bazen de Burdur ekibi Ispartaya gelerek buluşmalar gerçekleştirdi.
Fakat son zamanlarda mağlesef Burdur ve Isparta (Isparta sportif havacılık kulübü) yer sıkıntısından dolayı çok faal değil. O nedenle fazla buluşma olmuyor. Ama biz hafta sonları Isparta çıkışında bir yer bulduk orada buluşmaları bir kaç kişiyle gerçekleştiriyoruz. Gönül isterdi ki bu kadar yakın olan iller biribirlerine destek olarak daha çok buluşma ve aktivite yapsın ama mağlesef bunu gerçekleştiremiyoruz. 2008 Yılından beri bu hobi ile ilgilenen biri olarak daha iyi buluşmalar ve aktiviteler olsa daha çok kişi bu hobi ile tanışsa . Burnumuzun dibindeki Antalya karain festivali bile bir kaç yıldır artık olmuyor. Bu nedenle mağlesef sürekli bu hobi kan kaybediyor.