Burdur THK Pistini Genişletti

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bir Burdurlu olarak dün gurur duyduğum bir haber aldım. Geçen sene bizzat gidip uçuş yaptığım belediye tarafından Burdur gölü kenarında yapılan "Burdur THK Uçuş" pisti, yine belediyenin desteği ile 3 kat daha büyütülmüş.

Geçen sene ki uçuşum ve büyütme çalışmalarına ait resimler ekte.

Bu hobinin sevdalısı bir kişi olarak, buradan Burdur THK başkanı Uğur Bey'e ve Burdur Belediye başkanına verdikleri destek ve hizmetler için teşekkür etmek isterim.

Artık DARISI BIZIM BASIMIZA diyorum ;)

Öncelikle geçen seneki resimler ve göl kenarındaki pozlarım :)

Ekli dosyayı görüntüle 1 Ekli dosyayı görüntüle 2 Ekli dosyayı görüntüle 3

Ekli dosyayı görüntüle 4 Ekli dosyayı görüntüle 5 Ekli dosyayı görüntüle 6

Bunlarda pist genişletme çalışmalarına ait resimler :D

Ekli dosyayı görüntüle 7 Ekli dosyayı görüntüle 8
Ekli dosyayı görüntüle 9 Ekli dosyayı görüntüle 10

Ekli dosyalar

Ynt: Burdur THK Pistini Genişletti

Gerçekten takdiri hak eden projeler. Umarım bizimde olur.

İlgi Alanı
Heli

Burdur'a da gideriz büyük bi zevkle uçmak için ama keşke burdada olsa böyle bir pist. Darısı başımıza...

Ömer Erkan

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Multikopter

İmrendim, takdir ettim, "umarım bizim de olur" dedim. Debeleniyoruz işte, bakalım! :'(

İlgi Alanı
Heli
Ynt: Ynt: Burdur THK Pistini Genişletti

Omer Erkan' Alıntı:
İmrendim, takdir ettim, "umarım bizim de olur" dedim. Debeleniyoruz işte, bakalım! :'(
Abi yarin bir alo mu desen acaba Turgut Beye, yuksek okul isi icin ??

Mehmet Bey siz Burdur'lumusunuz? inanmıyorum :) Bende bir Burdur'lu olarak böyle bir pistten bi haberdim doğrusu! Gerçi Antalya'da yaşamaktayım ama Burdur'a gittiğimde bu piste uçmak isterim...

İlgi Alanı
Heli

Sinan KILINÇ' Alıntı:
Mehmet Bey siz Burdur'lumusunuz? inanmıyorum :) Bende bir Burdur'lu olarak böyle bir pistten bi haberdim doğrusu! Gerçi Antalya'da yaşamaktayım ama Burdur'a gittiğimde bu piste uçmak isterim...
Mutlaka bekleriz Sinan Bey , Yeşilova yolu üzerinde, Serenler Otelin ana kapısından girip , doğruca göl kıyısına kadar inerseniz,biz modelci çocuklardan birkaç kişiye mutlaka rastlarsınız..... :laugh: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mutlaka bekleriz Sinan Bey , Yeşilova yolu üzerinde, Serenler Otelin ana kapısından girip , doğruca göl kıyısına kadar inerseniz,biz modelci çocuklardan birkaç kişiye mutlaka rastlarsınız..... :laugh: :saygilar:
VAllaha burdurda böyle modelci arkadaşları görünce cidden şaşırdım Hakan Bey :) illaki gelirim zaten Burdur'da büyüdüm. Geçen V922 ile Şeker işçi evleri arkasındaki plajda uçtum. Tekrar gelince görüşmek dileği ile...

İlgi Alanı
Heli

Sinan KILINÇ' Alıntı:
VAllaha burdurda böyle modelci arkadaşları görünce cidden şaşırdım Hakan Bey :) illaki gelirim zaten Burdur'da büyüdüm. Geçen V922 ile Şeker işçi evleri arkasındaki plajda uçtum. Tekrar gelince görüşmek dileği ile...
Mutlaka bekleriz , hali hazırda 4 helici , 8-10 uçakçı, 2-3 arabacı arkadaş mevcut.Hava güzel olunca , cumartesi ya da pazar muhakkak birileri sahada olacaktır....

İlgi Alanı
Heli

Sinan KILINÇ' Alıntı:
Evet Sinan Bey ben de Burdur'luyum ;) Memlekete gidince mutlaka piste uğrayın derim. Gerçekten sakin ve güzel bir yer. Hele de bir de buluşma zamanına denk getirebilirseniz, süper olur %p