Burdur THK Pistini Genişletti

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bir Burdurlu olarak dün gurur duyduğum bir haber aldım. Geçen sene bizzat gidip uçuş yaptığım belediye tarafından Burdur gölü kenarında yapılan "Burdur THK Uçuş" pisti, yine belediyenin desteği ile 3 kat daha büyütülmüş.

Geçen sene ki uçuşum ve büyütme çalışmalarına ait resimler ekte.

Bu hobinin sevdalısı bir kişi olarak, buradan Burdur THK başkanı Uğur Bey'e ve Burdur Belediye başkanına verdikleri destek ve hizmetler için teşekkür etmek isterim.

Artık DARISI BIZIM BASIMIZA diyorum ;)

Öncelikle geçen seneki resimler ve göl kenarındaki pozlarım :)

You must be registered for see images attach

Bunlarda pist genişletme çalışmalarına ait resimler :D

Ekli dosyalar

• IMG_2338.JPG
    IMG_2338.JPG
    49.4 KB · Görülme: 119
  • IMG_2339.JPG
    IMG_2339.JPG
    47.6 KB · Görülme: 25
  • IMG_2341.JPG
    IMG_2341.JPG
    33.8 KB · Görülme: 26
  • IMG_2343.JPG
    IMG_2343.JPG
    22.8 KB · Görülme: 26
  • IMG_2352.JPG
    IMG_2352.JPG
    41.2 KB · Görülme: 35
  • IMG_2356.JPG
    IMG_2356.JPG
    47.7 KB · Görülme: 23
  • 2012-11-12-691.jpg
    2012-11-12-691.jpg
    39.7 KB · Görülme: 34
  • 2012-11-12-693.jpg
    2012-11-12-693.jpg
    45.4 KB · Görülme: 32
  • 2012-11-12-695.jpg
    2012-11-12-695.jpg
    43.3 KB · Görülme: 27
  • 2012-11-12-697.jpg
    2012-11-12-697.jpg
    35.1 KB · Görülme: 27
Ynt: Burdur THK Pistini Genişletti

Gerçekten takdiri hak eden projeler. Umarım bizimde olur.

Burdur'a da gideriz büyük bi zevkle uçmak için ama keşke burdada olsa böyle bir pist. Darısı başımıza...

İmrendim, takdir ettim, "umarım bizim de olur" dedim. Debeleniyoruz işte, bakalım! :'(

Ynt: Ynt: Burdur THK Pistini Genişletti

Omer Erkan' Alıntı:
İmrendim, takdir ettim, "umarım bizim de olur" dedim. Debeleniyoruz işte, bakalım! :'(
Abi yarin bir alo mu desen acaba Turgut Beye, yuksek okul isi icin ??

Mehmet Bey siz Burdur'lumusunuz? inanmıyorum :) Bende bir Burdur'lu olarak böyle bir pistten bi haberdim doğrusu! Gerçi Antalya'da yaşamaktayım ama Burdur'a gittiğimde bu piste uçmak isterim...

Sinan KILINÇ' Alıntı:
Mehmet Bey siz Burdur'lumusunuz? inanmıyorum :) Bende bir Burdur'lu olarak böyle bir pistten bi haberdim doğrusu! Gerçi Antalya'da yaşamaktayım ama Burdur'a gittiğimde bu piste uçmak isterim...
Mutlaka bekleriz Sinan Bey , Yeşilova yolu üzerinde, Serenler Otelin ana kapısından girip , doğruca göl kıyısına kadar inerseniz,biz modelci çocuklardan birkaç kişiye mutlaka rastlarsınız..... :laugh: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mutlaka bekleriz Sinan Bey , Yeşilova yolu üzerinde, Serenler Otelin ana kapısından girip , doğruca göl kıyısına kadar inerseniz,biz modelci çocuklardan birkaç kişiye mutlaka rastlarsınız..... :laugh: :saygilar:

VAllaha burdurda böyle modelci arkadaşları görünce cidden şaşırdım Hakan Bey :) illaki gelirim zaten Burdur'da büyüdüm. Geçen V922 ile Şeker işçi evleri arkasındaki plajda uçtum. Tekrar gelince görüşmek dileği ile...

Sinan KILINÇ' Alıntı:
VAllaha burdurda böyle modelci arkadaşları görünce cidden şaşırdım Hakan Bey :) illaki gelirim zaten Burdur'da büyüdüm. Geçen V922 ile Şeker işçi evleri arkasındaki plajda uçtum. Tekrar gelince görüşmek dileği ile...
Mutlaka bekleriz , hali hazırda 4 helici , 8-10 uçakçı, 2-3 arabacı arkadaş mevcut.Hava güzel olunca , cumartesi ya da pazar muhakkak birileri sahada olacaktır....

Sinan KILINÇ' Alıntı:
Evet Sinan Bey ben de Burdur'luyum ;) Memlekete gidince mutlaka piste uğrayın derim. Gerçekten sakin ve güzel bir yer. Hele de bir de buluşma zamanına denk getirebilirseniz, süper olur %p