Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Tabiki Bursa bulusmalari devam etmekte, videolarimiz...bugünde mini buluşma oldu ama yine de Ali kardeşimle 3 er pil uçtuk.
Dinçer maşallahın var :thumbup: Gün geçtikçe yere yakın ve çok daha kontrollü harika uçuşlar yapıyorsun %p:bravo: Keyifle izledim, sticklerine sağlık :thumbup:
Ben şimdilik 450 ile takılıyorum, atıyorum çantaya bisiklet ile gidiyorum alana ?
Kısa ama keyifli bir gün geçirdik?
Ali’m sen de maşallah 450 limitlerini zorluyorsun ama model tık demiyor (aman nazar değmesin ?)

Her ikinizde de görseller için teşekkür ederiz arkadaşlar :RCKolik:

Merhaba, eğer kabul ederseniz Bursa buluşmalarınıza katılmak ve sizlerle tanışmak isterim. Çok teşvik edici görüntüler var ?

Merhabalar,

Yakın zaman içerisinde Bursa’da bir buluşma organizasyonu düşünülüyor mu acaba?

Bir haftalık bir seyahatim olacak ama bu seyahatimin bir buluşmaya denk gelmesinden çok korkuyorum ?? Eğer bir organizasyon düşüncesi var ise ona göre hareket edeceğim.

Tiyatrocuların “sahne tozu yutmak” sözü gibi benim de saha tozu almam gerekiyor. ??

Merhabalar,

Yakın zaman içerisinde Bursa’da bir buluşma organizasyonu düşünülüyor mu acaba?

Bir haftalık bir seyahatim olacak ama bu seyahatimin bir buluşmaya denk gelmesinden çok korkuyorum ?? Eğer bir organizasyon düşüncesi var ise ona göre hareket edeceğim.

Tiyatrocuların “sahne tozu yutmak” sözü gibi benim de saha tozu almam gerekiyor. ??
Malesef hobi işimiz biraz askıda bu aralar.

• Şaşırdım
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Herkese merhaba uzun bir aradan sonra bugün Bursa ekibi olarak, harika havayı fırsat bilip toplandık, güzel keyifli bir gün oldu, Goblin 570 ile 6 pil uçtum son 3 pil çok eylendim
doğrusu, helici olarak Dinçer abi, ben ve Bahadır halen aktif olarak devam ediyoruz, ama pandemiden beri pek bir araya gelemedik, yine de fırsat buldukça bir araya geldik tabi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese merhaba uzun bir aradan sonra bugün Bursa ekibi olarak, harika havayı fırsat bilip toplandık, güzel keyifli bir gün oldu, Goblin 570 ile 6 pil uçtum son 3 pil çok eylendim
doğrusu, helici olarak Dinçer abi, ben ve Bahadır halen aktif olarak devam ediyoruz, ama pandemiden beri pek bir araya gelemedik, yine de fırsat buldukça bir araya geldik tabi.

Katılabilmeyi çok isterdim ben de ama maalesef çalışıyordum. Bu ara çok şehir dışı var. İlk fırsatta katılacağım insallah.

Uzun bir aradan sonra Bursa ekinini yeniden bir arada görmek iyi geldi :thumbup: Tüm arkadaşlara selamlar :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın