Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

...konteyner da birer kahve içip biraz muhabbet ettikten sonra evlere dağıldık

Zor şartlarda çalışıyorsunuz Ali. :laugh: Evlere dağılmak zorunda kalmanız gerçekten çok yıkıcı olmuş. :cry:
Ben sonrada suit'imize geçtik falan diyeceksin diye bekledim ama. :lollol: :lol: :lol:

Maşallah, nazar değmesin. :RCKolik: :RCKolik:

Herkese merhaba, dün ekip olarak dağ yenice tarafında
Bahadır, Cem, Kadir, Dinçer abi ile tam kadro güzel bir buluşma yaptık.

İki tane ufak aksilik oldu, benim 2. Uçuşta pinyon yamuldu ve ana dişliyi eritti, pinyonun yamulmasının sebebi, motor değişimi yaparken, şafta sabitleme vidasını sökmek için pinyonu ısıtmıştım sanırım metaryel bozulması oldu ve alüminyum pinyon yumuşadı sonuç bu?

Neyse ki, yanımızda yedekler vardı bir saat sonra uçuşlar kaldığı yerden devam etti, üstüne ben 5 uçuş Cem de benim model ile iki uçuş yaptı ?

Bahadır'da uçuş esnasında modeli yere sert vurdu iniş takımı yerde kaldı model uçmaya devam etti? heyecanlı bir şekilde modeli sorunsuz indirmeyi başardık, iniş takımı tamiri ardından onunda uçuşları devam etti ?

Dinçer abi kds ile katıldı halen ayar aşamasında olduğu için tam olarak uçuş gerçekleşmedi, Bi dahaki sefere tam gaz kopartır heralde,

Kadir Goblin 570 ile katıldı ufaktan 3d yapmaya başlamış o da, ilerleme güzel.

Videoları kademe, kademe yükleyeceğim

Resimler
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim 4. Uçuşum
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cem ve Bahadır'ın videolarını da yükleyeceğim özelikle iniş takımı olmadan indirmeye çalışma anı çok heyecanlı ??

Öncelikle detaylı gün sonu raporu için teşekkür ederiz Ali, ellerine sağlık :thumbup: Sanki biz de buluşmaya gelmiş kadar olduk :hoppa:
Herkese merhaba, dün ekip olarak dağ yenice tarafında Bahadır, Cem, Kadir, Dinçer abi ile tam kadro güzel bir buluşma yaptık.
2 haftadır buralar oldukça soğuk :) Özellikle kartepedeki karın soğuğu olduğu gibi buralara geliyor :D Hal böyle olunca 2 haftadır buluşmalara mecburen ara verdik.
İki tane ufak aksilik oldu, benim 2. Uçuşta pinyon yamuldu ve ana dişliyi eritti, pinyonun yamulmasının sebebi, motor değişimi yaparken, şafta sabitleme vidasını sökmek için pinyonu ısıtmıştım sanırım metaryel bozulması oldu ve alüminyum pinyon yumuşadı sonuç bu?
Oldukça mantıklı ama şahsen benim de böyle bir sorun çıkaracağı aklıma gelmezdi :eek:
Videoları kademe, kademe yükleyeceğim
Cem ve Bahadır'ın videolarını da yükleyeceğim özelikle iniş takımı olmadan indirmeye çalışma anı çok heyecanlı ??
Diğer videoları da merakla bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz :thumbup:

Elinize sağlık Ali,artık hızınıza yetişilmiyor, hepiniz de usta pilot olma konusunda azimle , ve adım adım oldukça ilerleme kaydettiniz.:saygilar:
Yanlız Ali , sen bir başka ilerliyorsun , latife yapıyorum yanlış anlaşılmayayım ama , düz pinyonu helisel pinyona çeviren nadir , hatta tanıdığım tek pilotsun:eek: :D;D
Mükemmelsiniz tek kelimeyle , :bravo::saygilar:

Elinize sağlık Ali,artık hızınıza yetişilmiyor, hepiniz de usta pilot olma konusunda azimle , ve adım adım oldukça ilerleme kaydettiniz.:saygilar:
Yanlız Ali , sen bir başka ilerliyorsun , latife yapıyorum yanlış anlaşılmayayım ama , düz pinyonu helisel pinyona çeviren nadir , hatta tanıdığım tek pilotsun:eek: :D;D
Mükemmelsiniz tek kelimeyle , :bravo::saygilar:
Abi benlik birşey yok? alüminyum pinyon, gerçek alüminyum gibi yumuşamıştı sertliğini kaybetmişti, sanırım bunda aşırı ısıtmamın payı var.

Bahadır Cengiz performansı, biraz aksiyon var
Öncelikle videolar için teşekkür ederiz Dinçer, emeklerine sağlık :thumbup:

Ali kardeşimizin uçuş videosu da çok keyifli ama Bahadır video tam bir efsane olmuş :heartxf: Uçuş sırasındaki muhabbetten tutta, kurtarma operasyonuna kadar keyifle izlenen bir video olmuş :D

Bu haftaki Ali YALÇIN kardesimle yaptigimiz mini buluşmamız dan

Son düzenleme:
Tabiki Bursa bulusmalari devam etmekte, videolarimiz...bugünde mini buluşma oldu ama yine de Ali kardeşimle 3 er pil uçtuk.

Son düzenleme: