Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Herkese selam, bugünkü bursa buluşmamızda Agile 7.2 yi maiden yaptık. Model çok çok iyi... Valla tam bana göre desen yeri olacak. Müthiş keyif verdi, atiklik ve manevra kabiliyeti mükemmel. Şuan governer ayarlı olmamasina ragmen modelin elektronigi ve aerodinamigi çok iyi perfomans verdi.
Kuyruk palı plastik, carbon ile değişim olacak, plastik pal ile değişik sesler duydum, hoşlanmadım.

Modelin perfoansinin anlaşılması için daha fazla video yüklemeyi düşünüyorum. 700x e geçmeme engel oldu ama şimdilik doğru karar diye düşünüyorum.:saygilar:

İste uçuş videosu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tekrar Hayırlı olsun, gerçekten harika bir model, gerek uçuş hissi gerekse, uçuş dinamiği çok iyi ??

• Beğen
Tepkiler: Dinçer SARIEREN
Herkese selam, bugünkü bursa buluşmamızda Agile 7.2 yi maiden yaptık. Model çok çok iyi... Valla tam bana göre desen yeri olacak. Müthiş keyif verdi, atiklik ve manevra kabiliyeti mükemmel.
Tekrar hayırlı uğurlu olsun Dinçer :thumbup: Günümüz dizayn ve elektronikleri ile artık bence yavaş veya ağır model yok. Tutabilirsen her model atik ve süper hızlı ;D Bence önemli olan senin modelle kurduğun "Gönül Bağı" ;) Gördüğüm kadarıyla sen bunu "Agile 7.2" ile kurmuşsun, gerisi de bence pek önemli değil :thumbup::hoppa:
Bahadır kardeşimin bugünkü ayar uçuşundan kareler..
Bahadır kardeşimizi de özlemiştik, videosu güzel oldu :halay:

Bugün de havaalanında 3 pil takılıp , hava kararınca, konteyner da birer kahve içip biraz muhabbet ettikten sonra evlere dağıldık :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün de havaalanında 3 pil takılıp , hava kararınca, konteyner da birer kahve içip biraz muhabbet ettikten sonra evlere dağıldık :saygilar:
Harikasınız arkadaşlar :thumbup: Allah olmayan bizlere de birer tane "Konteyner" versin inşallah :D