Castle ice 120HV Kül oldu :)

Castle ice 120HV Kül oldu

Castle firmasını cani gonulden tebrik ediyoruz :bravo: Hadi gözün aydın Ediz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gözünüz aydın, hatalarını telafi etmeleri güzel olmuş tekrar aynı durum yaşanmaz umarım.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu haber süper oldu sevindim vallahi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bişey diyim mi :D ben gene yanıcak diye korkuyorum :D

şakası bir yanada , cidden çok iyi oldu ürününün arkasında duran firmalardan alış veriş yapmanın faydaları bunlar ...

ucuzun var illeti pahalının var hikmeti , bende bi çükülata lokum yaptırıp yollıyım ayıp olmasın :D

byedz' Alıntı:
ucuzun var illeti pahalının var hikmeti , bende bi çükülata lokum yaptırıp yollıyım ayıp olmasın :D
Gercekten super olur, hem de ulke tanitimina bir katkin olmus olur Ediz :laugh: ;D

Yeni esc x7ye takılacak sanırım
[emoji2]

Arkadaşlar selam tekrardan Kadir geceniz mübarek olsun.::
Castl Esc nin yanması ile ek bir bilgi paylaşmak istiyorum
Elinde olupda aktif olarak kullananlar vardır mutlaka Castle ICE Serisi ESC Leri Castle geri çağırıyo ve yenisi ile değiştiriyolarmış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erkan gürbüz' Alıntı:
Elinde olupda aktif olarak kullananlar vardır mutlaka Castle ICE Serisi ESC Leri Castle geri çağırıyo ve yenisi ile değiştiriyolarmış

Desenize Ediz aslında pilotajı ile ESC yakmamış, ESC kendisinde sıkıntı varmış :laugh: ;D

Castle ICE kullanıcıları mutlaka bu ürünleri firmaya gönderip, tamir ya da değişim talep etmeliler. Allah korusun her zaman Ediz kardeşim kadar şanslı olamayabiliriz :rolleyes:

Bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederiz Erkan %p :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Desenize Ediz aslında pilotajı ile ESC yakmamış, ESC kendisinde sıkıntı varmış :laugh: ;D

Castle ICE kullanıcıları mutlaka bu ürünleri firmaya gönderip, tamir ya da değişim talep etmeliler. Allah korusun her zaman Ediz kardeşim kadar şanslı olamayabiliriz :rolleyes:

Bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederiz Erkan %p :RCKolik:

Abi caktirma [emoji23][emoji23][emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi