Cepten kontrol edilen şarj cihazı : iSDT 605 Air Charger

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
ISDT Firması son dönemde özellikle şarj sistemlerinde ortaya çıkardığı yenilikçi yaklaşımlara tam gaz devam ediyor :thumbup:

Yeni ürünümüzün ismi : iSDT 605 Air Charger

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İsminden de tahmin edileceği üzere bu ürün Android yada IOS cep telefonuna yüklenen arayüz üzerinden kontrol ediliyor.

Şahsen bana şu an için pek pratik gelmedi ama düşünce olarak hoşuma gittiği için sizler de paylaşmak istedim :)

Ürün linki :

Fiyat : $ 30

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Özellikler :
  • Input voltage range: DC 10~27V
  • Output voltage range: 0.5~28V
  • Output current range: 0.1~5.0A
  • Max output power: 50W
  • Support battery types: LiFe/Lilon/LiPo/LiHv (1-6S), NiMH/Cd (1-16S), Pb (1-12S)
  • Balance port: 6S
  • Balance current: 250mA
  • USB output port: 5V/1A
  • System support: Android 5.0 / iOS 10.3 and above version
  • Bluetooth Support: BLE 4.0 and above version
  • Size: (LWH) 7955.716.6mm
  • Weight: 71g

Bunun wifi charger modelini de biz mi yapsak . XT60 socket wifi alıcı android cep telefonu ile şarz edilebilir bir yapı olsun . Yok yok . Vazgeçtim . Faydalı model icat etmeye dayalı fiki üretmekten ceza falan alırım .

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Bu firmaya ait q6 plus şarj aletini kullanıyorum içine de baktım gayet kaliteli yapılmış. Bence ihtiyacı olan varsa isdt denemeye değer. Ancak emre abinin dediği gibi 50w nedir ya:)

Kullanımı oldukça yaygın 3S lipolarda kullanışlı olur, ilerleyen zamanda talebe göre belki daha yüksek W değerli üretiminide yaparlar. Düşünce oldukça mantıklı aslında bence.

• Beğen
Tepkiler: Özgür Korkmaz
Firma şarj konusunda çok başarılı gerçekten, 2 senedir sc 620 kullanıyorum, bayağı da güncelleme aldı, yeni faydalı özellikler geldi, ufacık kasada 500w gibi bir güç sunması, çok temiz balans yapması isabetli iç direnç ölçümü , sade güzel arayüzü olsun oldukça memnun olduğum bir cihaz, hemde epey uygun fiyata almıştım.

Kaliteyi ucuza sunanan bir firma güzel yenilik getirmişler.