Cheerson CX-10 Micro Quadro Urun İncelemesi

Cahit Kaş' Alıntı:
Yaklaşık 1 ay önce banggooddan sipariş verdiğim cx-10 bu gün elime ulaştı. Pazar sabahı erkenden postacının gelmesi şaşırttı beni. 6 yaşındaki kızım uçuracak. O nedenle pervaneleri koruyan aparatla birlikte aldım. Hafif bir şey ama sanırım uçuş süresini etkiler.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cahit bey model hayirli olsun. Gercekten ozellikle evde ucurmasi Oldukca keyifli ve zevkli bir model. Bence kizimiza babasindan sira gelmeyecek ama neyse :laugh: Ufakliklarin da masallahi var, Allah bagislasin :thumbup:

Teşekkürler Mehmet bey. Evet keyifli model gerçekten ama onların kullanması için aldım. Arada kaçamak yapıyorum.
Kızıma daha önce doğum gününde hediye olarak heli gelmişti. Adını anmak istemediğim helilerden. onu kullanarak gaz çubuğuna eli alışmıştı. Bunda da hoverde tutuyor. Ama sağa sola kaçtımı normal olarak toparlayamıyor. İnanılmaz keyif alıyorlar.
Oğlum alır almaz tavana yapıştırdı

murat özkan' Alıntı:
video ya gerek yok ikisinide kullandıgınıza göre yorum yapmanızda yeterli olur fikir açısından bu aralar bende mikro quad almayı düşünüyorum da

daha önce yazmıstım ama sanırım gözünüzden kaçmıs cx 10 ile cx 10A arasındakı farkı yazabilirmisiniz ufaktan quada geçicemde galiba en kolay ucan rc quad :)

Harun Küçükler' Alıntı:
Elimde 1 saat öncesine kadar hem cx10 hem de cx10a vardı keşke bi karşılaştırma videosu çekseydik... Bence gerçek bi modele geçme zamanınız geldi de geçiyor %p

kendi kendime alıntı yapmısım :) cx 10 ile cx 10 A arasındakı farkı gözlemlediğiniz kadarı ile yazabilirmisiniz

Banggooddan aldığım Cheerson CX-10 nihayet geldi (geçde olsa) :halay:

Hayırlı olsun Fuat bey. Bol keyifli uçuşlar şimdiden :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 yaşındaki oğlum da modelci oldu artık.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maşallah Cahit hocam , tıpkı sana benziyor , Allah analı babalı büyütsün , şimdiden çok yetenekli bir pilot geliyor , 10 yaşına gelince Tareq... :halay:

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Masallah cok tatli, bende hayal kurardim hep birgun bi erkek cocugum olursa onla bu eglenceyi yasarim diye ama 75 gun sonra insallah bir kizim olacak. Onu yetistiricem bende...:)

Cahit Kaş' Alıntı:
Cahit Hocam maşallah. Bence de sana çok benziyor, şimdiden sticklerle çalışmalar başlamış bile. :halay:

Benim ufaklıkta geliyor arkadan, birlikte uçuşa giderler inşallah. Bizde arkadan taktik verip, atıp tutarız artık orda aileronu verirken geciktin, kuyruk yarım kaldı falan. :laugh: :lol:

Cahit Kaş' Alıntı:
Maşallah Cahit hocam, Yusuf çok tadli ve arkadaşların da dediği gibi size çok benziyor :) Inşallah ilerde iyi bir modelci olur %p

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Masallah cok tatli, bende hayal kurardim hep birgun bi erkek cocugum olursa onla bu eglenceyi yasarim diye ama 75 gun sonra insallah bir kizim olacak. Onu yetistiricem bende...:)
Sana da şimdiden hayırlı olsun Selçuk. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Maşallah Cahit hocam, Yusuf çok tadli ve arkadaşların da dediği gibi size çok benziyor :) Inşallah ilerde iyi bir modelci olur %p
Sana da şimdiden hayırlı olsun Selçuk. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :)

teşekkür ederim Mehmet abi Allah razı olsun Amin inşallah.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah Cahit hocam , tıpkı sana benziyor , Allah analı babalı büyütsün , şimdiden çok yetenekli bir pilot geliyor , 10 yaşına gelince Tareq... :halay:
teşekkürler Hakan. İnşallah iyi bir pilot olur.

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
aynı duyguyu kızımla da yaşıyorum.
Sağlık her şeyden önce gelir. İnşallah sağlıklı bir evladınız olur. siz de bu mutluluğu doyasıya yaşarsınız.

Türker Akgün' Alıntı:
Cahit Hocam maşallah. Bence de sana çok benziyor, şimdiden sticklerle çalışmalar başlamış bile. :halay:

Benim ufaklıkta geliyor arkadan, birlikte uçuşa giderler inşallah. Bizde arkadan taktik verip, atıp tutarız artık orda aileronu verirken geciktin, kuyruk yarım kaldı falan. :laugh: :lol:
Evet herkes bana benzetiyor.
şimdiden tebrik ederim. İnşallah dediğiniz gibi beraber uçarlar.