Cihan ile kaçak uçuş...

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, dün akşam Cihan (oğlum) okuldan geldikten sonra, benim atölyedeki daha önce yaptığımız lastikli uçaklar gözüne ilişti. Hava da rüzgarsız olunca bizde bahçede bir kaçak buluşma gerçekleştirdik. Etrafta engeller olduğu için uçuşlarımız kısa mesafede kaldı, ama çok keyifli uçuşlar yaptık. :) İşte görüntüler;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cihan ile kaçak uçuş...

Süper bi buluşma olmuş Ömer abi. :bravo:
Uçuşlarda gayet güzel. :thumbup:

Cihan ile kaçak uçuş...

Hadi gözümüz Aydın yeni bir küçük modelci geliyor galiba aramıza :thumbup:

"Baba forumunda koy, baba oğul modelci görsünler' kısmı harika %p

Cihan ile kaçak uçuş...

Ömer abi çok şekermiş oğlun ya :) Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah , alanada getirsene abi :)

Cihan ile kaçak uçuş...

ömer abi
kabiliyetli çırak, ustayı geçer %p
bakalım görelim %p

Cihan ile kaçak uçuş...

Mesut AKIN' Alıntı:
Ömer abi çok şekermiş oğlun ya :) Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah , alanada getirsene abi :)

Mesut, Sağol, hepimizinkine Allah uzun ömürler versin. Daha önceleri sahaya getiriyordum, Recep'in oğlu Samet ile birlikte ara kablosuyla eğitim modeliyle uçuşlar yapıyorduk. Onlar uzun zamandır gelemiyor, yalnız da canı sıkılıyor. Radyonun eğitim çıkışında bir problem var, çözebilsem yine getireceğim.

Cihan ile kaçak uçuş...

:) Abi lastik motorlu uçağınız sanki biraz sola çekiyor gibi geldi :)

Cihan ile kaçak uçuş...

Vallahi bravo, Cihan da yetenek var , Abi kışın yer konusunda darda kalırsak bahçede bizde yer varmı :D

Cihan ile kaçak uçuş...

Delikopter' Alıntı:
:) Abi lastik motorlu uçağınız sanki biraz sola çekiyor gibi geldi :)

Evet, çıtalar çok ince, dümenler nemden dolayı eğrilmiş, düzeltmek lazım. Ama ara sıra kaçak uçuşlar için idare ediyoruz işte! :)

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Vallahi bravo, Cihan da yetenek var , Abi kışın yer konusunda darda kalırsak bahçede bizde yer varmı :D

Olmazmı?! :)

Cihan ile kaçak uçuş...

kaçak uçuşlarda işinize yarayacağını düşündüm ( uçak resmine tıklayınca yapımı ) resimlerin üstündeki yazıya tıklayınca uçak ların pdf si çıkıyor pdf şifresi : ojimak bu arada küçük modelcilerin yetişmesi çok iyi bravo :bravo: