Cok keyifli

Ferhatcnn

Koala gibi dururum , Panda gibi uyurum
Suan kahve dunyasinda kahvemi yudumluyorum ayni zamanda forumu dolasiyorum resmen baglandim buraya :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok keyifli

Teşekkürler Ferhat %p Rica etsek bir yudum da bizim için içer misin lutfen :)

Cok keyifli

Ferhat Can' Alıntı:
Suan kahve dunyasinda kahvemi yudumluyorum ayni zamanda forumu dolasiyorum resmen baglandim buraya :)
Sorma Ferhat gerçekten bağımlılık yapıyor insanda. :laugh:

Cok keyifli

Evet tam ben de bağımlı olmuştum ki yeni evime taşındım.

Yeni evde altyapı fiber olunca sorunlar baş gösterdi. Türk Telekomun 4 ay süren altyapı çalışmaları ve Dsmart Net'in 1 ay süren nakil işleminden sonra modemim kuruldu. Şimdi de İP alamadığımdan bağlanamıyorum. Dsmart tam bir fiyasko.

Herneyse ben de etraftaki restorantların wifi sine bağlanmaya çalışıyorum. Ama o kadar yavaş ki bağlantım sayfaları zar zor açıyor. Ama yine de her konuyu okumaya çalışıyorum.

Cok keyifli

Cahit Kaş' Alıntı:
Evet tam ben de bağımlı olmuştum ki yeni evime taşındım.
İlk üyelerimizden birisi olarak sizi merak etmeye başlamıştık bizce. Acaba hobiyi ve dolayısıyla forumu da mı bıraktı diye :embarras: Neyse anladım kadarı ile böyle bir durum yok %p Sesinizi duyduk ve gerçekten çok sevindik.

Umarım bağlantı sorunu en kısa süre içerisinde çözümlenir. Zira yokluğunuzda boş durmadık ve çok çalıştık :laugh: Bu nedenle okuyacak epey bir konunuz var ;)

Cok keyifli

Mehmet bey çok teşekkür ederim. İnanın ben sizin sesinizi hemen her gün duyuyorum.