ÇOMUK Buluşması MA 600E PRO uçuş

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar selam, helikoptere ara verdim diye üzülen bikaç arkadaşımız var :D dün Battal arkadaşımızın mekanında ufak bir buluşma gerçekleştirdik , çok keyifli bir gündü :) uçuşun ortasında bir vidyo çekinde heli uçurmuyor diyenlere kanıt olsun dedim :p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi yelpaze süpermiş :lollol: :lol: Tüfek mod 125 mi ?

Böyle yetenekli bir modelcinin heli yerine uçakla uğraşması gerçekten çok yazık ve zaman kaybı :lollol: :lol:

Neyse şaka bir yana, maşallahın var üstad :bravo: Bıraktığın hatta daha iyi bir noktadasın, uçuş bence çok güzel, ellerine sağlık :bravo: Gel boşu boşuna artık enerjini gereksiz yerlerde harcama ;)

Bu arada mangal olaylarına falan girilmiş, afiyet bal şeker olsun :thumbup:

Ediz'e de yeni motor hayırlı olsun bu arada %p

Ben de aynen katılıyorum , harcanan bir yetenek , oysa ne günlerdi o günler.King of the Cloneeeeee....... :lol:

Mesut hocam tavuk avından dönmüş :D ne güzel buluşmalar oluyor yahu özendiriyor çokça... Mangal başında en keyifli anlarıda uçakla paylaşmışsın nekadar heli uçursanda :D

Ynt: ÇOMUK Buluşması MA 600E PRO uçuş

Buluşma On Numara olmuş. Uçuşlmuş. Avlanılmış. Bide üstüne mangal yapılmış. Cidden buluşma On Numara olmuş. Helikopter mi uçak olayına gelinirse. Hangisi zevk veriyorsa o yapılmalı. Ikisi zevk veriyorsa ne ala.

Bu arada tüm arkadaşlara sevgi ve saygılar.

İşde özlenen buluşma.:D Heliyle sürekli uçmamana rağmen pilotaj harika abi tebrik ederim. :)

Ayrıca elinize sağlık harika buluşma olmuş valla.

Mükemmel bir buluşma olmuş. :bravo:

Üstad çok güzel uçuş heliyi ilgisiz bırakma. Belli ki sen onu, o seni özlemiş. :halay: :yuppi:

Kadir Kurt' Alıntı:
Abi yelpaze süpermiş :lollol: :lol: Tüfek mod 125 mi ?

Kadir :D önce 450 lik heli ile hoverda yelledik :D pili bitince uçağa geçtik :p tavsiye ederim çok işe yarıyor :D Tüfek benim değil bilemiyorum ama sorarım istersen :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Böyle yetenekli bir modelcinin heli yerine uçakla uğraşması gerçekten çok yazık ve zaman kaybı :lollol: :lol:

Neyse şaka bir yana, maşallahın var üstad :bravo: Bıraktığın hatta daha iyi bir noktadasın, uçuş bence çok güzel, ellerine sağlık :bravo: Gel boşu boşuna artık enerjini gereksiz yerlerde harcama ;)

Bu arada mangal olaylarına falan girilmiş, afiyet bal şeker olsun :thumbup:

Ediz'e de yeni motor hayırlı olsun bu arada %p

Mehmet abi teşekkür ederim , eğer heli satılmaz ise bu yaz canına okumayı planlıyorum :laugh: :laugh: en yakın zamandada sizinle bir heli organizasyonuna girişicez ona göre :D kısıtlı zamanlarda :laugh: :laugh: :laugh: :lollol: :lollol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ben de aynen katılıyorum , harcanan bir yetenek , oysa ne günlerdi o günler.King of the Cloneeeeee....... :lol:

abi hala Clone işinde ustayım ya bırakmadım o işleri :D sadece uçuşlara ara verdik biraz helide :) bir dönem çok kırım yaşadım pilotaj geliştiricem diye risk alarak uçtum ve beni yordu o dönem heli :)

hakan bakır' Alıntı:
Mesut hocam tavuk avından dönmüş :D ne güzel buluşmalar oluyor yahu özendiriyor çokça... Mangal başında en keyifli anlarıda uçakla paylaşmışsın nekadar heli uçursanda :D

Hakan bey tavuklar şahaneydi ama , mangal etrafındaki muhabbetler paha biçilemez gerçekten :) uçak ayrı sevda heli ayrı sevda , ben her ikisinide yaklaşık 5 6 yıldır ortak yürütüyorum düzeyli bir ilişkimiz var :p

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Buluşma On Numara olmuş. Uçuşlmuş. Avlanılmış. Bide üstüne mangal yapılmış. Cidden buluşma On Numara olmuş. Helikopter mi uçak olayına gelinirse. Hangisi zevk veriyorsa o yapılmalı. Ikisi zevk veriyorsa ne ala.

Bu arada tüm arkadaşlara sevgi ve saygılar.

Erhan teşekkürler :) buluşma şahaneydi gerçekten :) helikopter ve uçak arasında ben seçim yapamam her ikiside bana haz veriyor :) zaten bu nedenle vazgeçemiyorum her ikisindende :)

Arda Erkan' Alıntı:
İşde özlenen buluşma.:D Heliyle sürekli uçmamana rağmen pilotaj harika abi tebrik ederim. :)

Ayrıca elinize sağlık harika buluşma olmuş valla.

Arda teşekkür ederim :) uçuş benimde hoşuma gitt , adam gibi çeken olmuyordu bizim buluşmalarda bundada uçuşun başında çeken olmadı ben biri çeksin bi vidyomu diye bağırınca 2 kişi birden çekmiş :D :D aslında uçuşun başı daha ekşındı ama kayıt yok ortada :p

Türker Akgün' Alıntı:
Mükemmel bir buluşma olmuş. :bravo:

Üstad çok güzel uçuş heliyi ilgisiz bırakma. Belli ki sen onu, o seni özlemiş. :halay: :yuppi:

Türker teşekkürler :) Castle esc de GOV u aktif edince ciddi anlamda zevk vermeye başladı uçuşları :) birde pil olayını çözebilseydik şöyle 4 5 takım pil olsaydı :p birbirimizi epey özlemişiz Türker ama 3GX ten pek anlamıyorum senin bi ince ayar çekmene ihtiyacı var, bağzı hareketlerde cyclic yavaş kalıyor ki servolarım RJX yeterince hızlı olmasına rağmen

Mesut AKIN' Alıntı:
...
Türker ama 3GX ten pek anlamıyorum senin bi ince ayar çekmene ihtiyacı var, bağzı hareketlerde cyclic yavaş kalıyor ki servolarım RJX yeterince hızlı olmasına rağmen
Üstad sen heli uç yeterki, ne gerekiyorsa hep destek tam destek. :halay: :halay:

3GX'i bilgisayarıma bağlayıp bakar sana dönerim. :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Kadir :D önce 450 lik heli ile hoverda yelledik :D pili bitince uçağa geçtik :p tavsiye ederim çok işe yarıyor :D Tüfek benim değil bilemiyorum ama sorarım istersen :)

Tüfek önemli değil bir ara ilgileniyordum havalı tüfeklerle görünce öylesine sordum :) Abi facede yorumunu okudumda mangala nitro yakıt dökmek sence nasıl ? :laugh: :D

Kadir Kurt' Alıntı:
Tüfek önemli değil bir ara ilgileniyordum havalı tüfeklerle görünce öylesine sordum :) Abi facede yorumunu okudumda mangala nitro yakıt dökmek sence nasıl ? :laugh: :D

Herkezin hayatta birkez tatması gereken bir duygu tabi :D :halay: :halay: 8 10 yıl öncesinden bahsediyorum orda :D

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad sen heli uç yeterki, ne gerekiyorsa hep destek tam destek. :halay: :halay:

3GX'i bilgisayarıma bağlayıp bakar sana dönerim. :)

Türker senin ince bi ayar çekmen lazım bu üniteye ben anlamam 3GX ten falan ben Tarot çuyum :D