[Davet]: 1. Geleneksel Eskişehir Buluşması // 17 Mayıs 2015 //

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar bir süredir aklımızda olan geniş katılımlı olmasını umduğumuz Eskişehir buluşmasını 17 Mayıs'ta gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Ayrıntılar henüz netleşmedi, ancak bu ayrıntıları da netleştirebilmek için sizlerin göstereceği ilgiye göre hareket etmek durumundayız.

Pazar günü tüm gün alanda bol bol uçuş yapmayı ve seyretmeyi planlıyoruz. Bunun dışında, şöyle bir Eskişehir havası alalım, iki gün kaçalım diyenleriniz için de cumartesi günü için bir plan yapma niyetindeyiz. İster ailesi, ister arkadaşı, ister tek tabanca buluşmaya cumartesi gününden katılmayı düşünen modelci arkadaşlarımızı da elimizden geldiğince ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Buluşmaya katılmak isteyen tüm dostlarımızın ilk etapta bu konu üzerinden isimlerini yazdırmalarını, kaç kişi gelecekleri, kendi araçlarıyla mı, toplu taşımla mı gelecekleri, pazar günü birlik mi, yoksa cumartesi gününden mi gelecekleri konusunda detay vermelerini rica ediyoruz. Konaklama yeri olarak birkaç seçeneğimiz olacak. Hem fiyat uygunluğu, hem de nezih bir mekan olacağından hiç şüpheniz olmasın. Konaklama yerinin ve gerekli olduğu taktirde ulaşım aracının sorunsuz ayarlanabilmesi için önceden bir sayıya ihtiyacımız var. Katılmak isteyen tüm dostlarımızın en geç 29 nisan akşamına kadar konu üzerinden bilgi vermesini rica ederiz.

Görüşmek üzere :)

Cumartesi-Pazar Katılımcılar:

1. Mehmet Küçüksarı - Kocaeli - Eşi +1 - Araçla
2. Türker Akgün - Kocaeli - Araçla
3. Mordo Ortaşı - İstanbul - Eşiyle - Trenle
4. Özkan Çıkıkçı - İstanbul - Eşi + çocuk - Trenle
5. Erhan Yılmaz - Adana - Eşiyle - Araçla
6. Murat Samastı - Kocaeli - Araçla
.
.
.

Pazar Günü Birlik Katılımcılar:

1. Arda Erkan - Ankara - Araçla
2. Oğulcan Acar - Ankara - Araçla
3. Recep Şurgun - Ankara - Araçla
4. Burak Öğüt - Ankara - Araçla
5. Kemal İplikçioğlu - Afyon - Araçla
.
.
.

[Davet]: 17 Mayıs 2015 // Eskişehir Buluşması //

Ben gelmeyi düşünüyorum Ankara'dan diğer arkadaşlar ile görüşüp net sayı bildiririm.

kısmet olursa eşli olarak Mordo abi ve ben,cumartesi pazar

Arda Erkan' Alıntı:
Ben gelmeyi düşünüyorum Ankara'dan diğer arkadaşlar ile görüşüp net sayı bildiririm.

Tamam Arda, memleketimden kalabalık katılım bekliyorum. Hadi la bebeler :p

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
kısmet olursa eşli olarak Mordo abi ve ben,cumartesi pazar

:bravo: Özkan abi araçla mı trenle vs. mi geliceksiniz?

öncelik tren Emre orada araç kiralayabilirz

Ben de katılıyorum :halay: :halay: :halay:

Cumartesi, pazar... Hatta çarşamba perşembe cuma pazartesi ve salı da :laugh:

Yürüyerek gelmeyi planlıyorum. Konaklama işini kendim hallederim...

Logo 600 maiden yapmak istiyorum. (Yada önden bi pal çeviririz, şimdi rezil olmayalım buluşma günü)

Eğer extrem bir durum olmazsa ben cumartesi pazar düşünüyorum ama eşlimi tekmi yada arkadaşlarımlamı henüz belli değil.

29 nisan akşamına kadar kaç kişi geleceğim netleşmez, onu belirteyim.

Kendi arabamla gelip pazar geceside konaklarım muhtemelen, yorgun argın (4 - 5 saat) gece yolculuğu yapmak istemiyorum.

Eskişehir iyidir iyi... bekliyoruz :halay:

Eşimin durumuna göre bende katılmak istiyorum. Bu önümüzdeki hafta belli olucak ışallah .

Super bir buluşma daha bizleri bekliyor :halay: Esim ve ben , %99 araba ile geliyoruz Emre :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
öncelik tren Emre orada araç kiralayabilirz

Abi araçsız gelenlerin sayısına göre bakarız duruma. Şimdilik tren olarak yazıyorum.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Eşimin durumuna göre bende katılmak istiyorum. Bu önümüzdeki hafta belli olucak ışallah .

Hzdi çözün şu işi Erhan, Eskişehir deyince seni arar gözler :D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Eğer extrem bir durum olmazsa ben cumartesi pazar düşünüyorum ama eşlimi tekmi yada arkadaşlarımlamı henüz belli değil.

29 nisan akşamına kadar kaç kişi geleceğim netleşmez, onu belirteyim.

Kendi arabamla gelip pazar geceside konaklarım muhtemelen, yorgun argın (4 - 5 saat) gece yolculuğu yapmak istemiyorum.

Tevfik abi kalacak yer açısından mümkün olduğunca erken haber verebilirsen çok seviniriz, veremezsen de bi şekilde hallederiz tabi, ama verirsen daha iyi olur :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Super bir buluşma daha bizleri bekliyor :halay: Esim ve ben , %99 araba ile geliyoruz Emre :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

:bravo: :halay: :bravo:

Karadeniz den giden varsa benide alıversin yol üstünde :lol:

Emre abi bizide listeye ekleyebilirsin.

Ben , Oğulcan , Recep ve Burak. Arabayla geleceğiz kısmet olursa. Pazar günü günübirlik arabayla gelip akşam döneriz.

Ozel sektorde oldugumuz icin 7/24 calisiyoruz ;D O hafta sikinti olmazsa pazar gunu bende kendi aracimla gelebilirim ;) benim gelme durumum o hafta cuma cumartesi gunu netlesir ins.

Tamam Kemal, bilgisayar basina gecince eklerim listeye seni de. :)