[Davet]: RCKOLIK Kocaeli Bulusması ve LOGO 800 Maiden - 03.01.16

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet Arkadaşlar,

Büyük bir aksilik olmaz ve hava durumu da müsait olursa, inşallah 03.01.16 Pazar günü yani yeni yılın ilk hafta sonu LOGO 800 Xxtreme Maiden yapalım diye planlıyoruz.

Özellikle bu mevsimde 10 gün öncesi için hava tahmininde bulunmak zor. Ama en azından niyetimizin bu olduğunu paylaşım istedik.

-- Hemen aklımdayken söyleyeyim. Bu gerçekten maiden olacak ve ilk kez palleri o gün döndüreceğiz. O yüzden nasip olursa Canopysız ve Canopy'li hover'dan pek öteye gideceğimizi düşünmüyorum :lol: Yani beklendi büyük olup da, sonradan hayal kırıklığı yaşatmış olmayalım sizleri :laugh: :D

-- Diğer taraftan belki yine bir mangal yapma ihtimalimiz olabilir, ücreti mukabili :laugh: Bu yüzden gelecek arkadaşların listeye isimlerini ve kaç kişi geleceklerini belirtmelerini özellikle rica edeceğiz.

-- RCKOLIK olarak yine Türkiye'de bir ILKE imza atıyoruz. Eğer bir aksilik olmazsa 3G üzerinden "Periscope" uygulaması üzerinden CANLI yayın yapmayı planlıyoruz :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Katılımcı Listesi
1- Mehmet Kucuksarı (Teyid edildi)
2- Türker Akgün (Teyid edildi)
3- Murat Samastı (Teyid edildi)
4- Erdeniz Samastı (Teyid edildi)
5- Mustafa Hacılar (Teyid edildi)
6- Emre Kaman (Teyid edildi)
7- Rasim Öztürk (Teyid edildi)
8- Doğukan Ocak (Teyid edildi)
9- Evrim Sutel (Teyid edildi)
10- Özkan Çıkıkçı (Teyid edildi)
11- Mişel Ortaşı (Teyid edildi)
12- Mordo Ortaşı (Teyid edildi)
13- Kadir Sariyildiz (Teyid edildi)

Bizim ekip hazır :D

Baya heybetli bir şeymiş abi, şimdiden hepinize iyi eğlenceler, kırımsız, kazasın uçuşlar. :RCKolik:

Bu sefer beni de ekleyin :halay:

Yalnız Sabiha Gökçenden ulaşım nasıl olur bilen birisi beni aydınlatabilir mi? :laugh:

Abi senle kaç sefer görüşmüş olmasak Mehmet abinin boyuda kısaymış diyecem ama sen kısa birisi değilsin Makina gerçekten babayiğit. %p :RCKolik: :RCKolik:
Hayırlı olması dileğimle kırımsız uçsun inşallah, iyi eğlenceler ekibe

Hayırlı , uğurlu olsun kardeşim , sanırım bahar gelmeden benim gelmem zor bir durum :( , zaten gelsem de benim yüreğim kaldırmaz , gözlerimi kapatırdım..Şimdiden kazasız belasız , güzel bir maiden temenni ediyor , sucukları köfteleri yutarken de , biz gibi gelemeyen garipleri de düşünüp , birer lokma daha fazla yemenizi rica ediyorum... :D :RCKolik:

Mehmet abi alet resmen canavar gibi umarım bende uygun olursam gelirim pal sesini duymak bile baya keyifli olur.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi bu ne böyle, tamam canavardı, en büyüğüydü falan dediniz ama bu resmen DEV miş. :eek: Maşallah abi, Allah nazardan saklasın, şimdiden keyifli maidenlar. :saygilar:

Burundan kuyruğa senden kısaymış abi bu yaa.. 800xxtreme deyince insan biraz daha büyük bişey bekliyor :-\

Şaka bi yana modelle selfie çekimi kaç para? :D

Logo 800xxtreme ile foto isteyenler listesi;

1- Rasim Öztürk
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-

Abi havalandıracağın zamanı tam olarak verirmisin. Kuzeye doğru bakayım belki izlerim İzmir'den :laugh:

Hayırlı maidenler ve buluşmalar olsun sizlere şimdiden.
Orda olmayı çok isterdim ama çok zor.
Diğer konuya da yazmıştım burda da söyleyeyim maşallah diyorum abi hem heliye hem sana

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar büyük müydü bu? Maşallah diyelim. İnşallah uzun süre kırımsız kullanırsın. Çok uzak olmasa gelmeyi çok isterdim. İnsan her istediğini isteyemiyor maalesef.

Mehmet tekrardan hayırlı olsun bir sonraki model sanırım boyunu geçmiş olacak.[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji61]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi hayırlı olsun. Allah kazadan kırımdan korusun :) model devasa Maşallah :D sanırım yakında heli ehliyeti falanda alırsın gibi geliyor :lol:
Buluşma işine üzüldüm. Çünkü büyük ihtimalle burada olmayacağım. Ama vardır bir hayır. Şimdiden herkese bol eğlenceli ve kırımsız uçuşlar diliyorum. :saygilar: