[Davet]: 1. Geleneksel Eskişehir Buluşması // 17 Mayıs 2015 //

Gelmeyi çok arzu etmeme rağmen maalesef çalıştığım periyoda denk gelmiş. :mad: İnşallah bir daha ki sefere :saygilar:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Gelmeyi çok arzu etmeme rağmen maalesef çalıştığım periyoda denk gelmiş. :mad: İnşallah bir daha ki sefere :saygilar:

Abi sen Eskişehire gelmeyi düşünüyordun. En azından o güne denk getirebilirsin?

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Abi sen Eskişehire gelmeyi düşünüyordun. En azından o güne denk getirebilirsin?

Maalesef Mevlüt bizim sektörde ölüyorum desen birini bul da senin yerine o ölsün derler yani kolay kolay izin vermezler. :(

Emre abi , uçak için yeterli pist varmıydı. Ona göre yanıma yol arkadaşı bulursam gelmeyi planlıyorum :D

Çok üzülerek o tarihte aranızda olamayacağımı bildirmek istiyorum! :'(

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Maalesef Mevlüt bizim sektörde ölüyorum desen birini bul da senin yerine o ölsün derler yani kolay kolay izin vermezler. :(

Abi gelemeyenlerden bir sonraki için söz alıyoruz :)

Omer Erkan' Alıntı:
Çok üzülerek o tarihte aranızda olamayacağımı bildirmek istiyorum! :'(

Ömer abi yukarda dediğim gibi :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Emre abi , uçak için yeterli pist varmıydı. Ona göre yanıma yol arkadaşı bulursam gelmeyi planlıyorum :D

Var Doğukan. Hiç sorun yok uçak konusunda.

Kemal abi kesin buluşmaya giderse beraber gelcez. Yamaç var mi oralarda planör için :D model getirmem kesin değil benim :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Kemal abi kesin buluşmaya giderse beraber gelcez. Yamaç var mi oralarda planör için :D model getirmem kesin değil benim :)
Model getirmen onemli degil Kadir. Sen Kemal abinle atla gel yeter ;)

Kadir Kurt' Alıntı:

Model getirmen önemli olmadığı gibi, Eskişehir'de planörcüden bol bişey yok :D Yamacın kralı var :lol: Aslen bizim buluşmayı gerçekleştirmeyi düşündüğümüz alanda değil de, 1km mesafedeki diğer alanda planör uçuşları yapılıyor, ama burada da uçar. Tek sıkıntı planörün çok fazla havada kalması, o sırada diğer uçuşların vaziyeti ne olur bilemiyorum. Biz alışkınız tepemizde uçakla planörle beraber uçmaya ama, Mehmet abi ne der bu konuda bilemiyorum :D

Gelmemiz kesinleşirse ve arabada planör için yer olursa maideni orda yaparız belki [emoji2] Meydan sadece helikopterlere kalmasın [emoji2]

Alakası yok ama tapatalkta mesaj nasıl beğeniliyor ?

Kadir Kurt' Alıntı:
Gelmemiz kesinleşirse ve arabada planör için yer olursa maideni orda yaparız belki [emoji2] Meydan sadece helikopterlere kalmasın [emoji2]

Alakası yok ama tapatalkta mesaj nasıl beğeniliyor ?
Ben de tapatalkta sadece ilk mesajı beğenebiliyorum , diğer mesajları beğenemiyorum :)
Mesajın üzerine basılı tutunca üstte :agreed: simgesi çıkıyor .

Benim hatun bizim ufaklıktan dolayı kayış attı. :laugh: Ama ben vizeyi aldım. :thumbup:

Cumartesi - Pazar, arabayla tek kişiyim.

valla Turker abi gelin ya bende gelicem insallah artik hem seninle hem mehmet abiyle hemde diger arkadaşlarla artik yüzyüze tanışmış olucam :) [emoji106]

Ben de ışallah %90 gelicem eşimle.
Kendi aracımla cumartesi öğleden sonra ordayım. Bi terslik olmazsa.

Evet 29 nisan geldi çattı, listemiz kapandı arkadaşlar, pek de büyük bir buluşma olmayacak anlaşılan :D Şaka şaka.. Mevlüt abi saolsun, düşündüğümüz otelle görüşüp biraz daha zaman kazandırdı. Gelmeyi düşünen, gelmek isteyen arkadaşlar, abiler, nazlanmayın, yazdırın isminizi :D Hadi bekliyoruz..