[Davet]: 12 Temmuz 2015 İzmir Sasalı Buluşması

eline sağlık kardeşim :) bucadan nasıl geliriz acaba? izban kolaylığı var mıdır? hiç gitmedim sasalıya.

izbandan yok malesef bende karşıyaka gidip oradan 777 ye binicem ilk defa gidicem bende bakalım. inş kaybolmayız :D

Kaan ÖZLER' Alıntı:
Maşallah o aşağıdaki yol biraz uzun gibi geldi. :eek:

yürürüm dimi :-\ yürürüm her halde :rolleyes: yürünür canım :coolxf:
Yol 15 Dk kadar sürüyor :) Ben yürüyorum bazı zamanlarda bitiyor :D
hüseyin buldan' Alıntı:
eline sağlık kardeşim :) bucadan nasıl geliriz acaba? izban kolaylığı var mıdır? hiç gitmedim sasalıya.
Valla 2 şık var ya Çiğli Aktarma'ya gideceksiniz bi şekilde ya da Karşıyaka'ya

Kalıcı olması amacıyla Uçuş Alanları bölümüne "İzmir Sasalı Uçuş Alanı" şeklinde konu açılmıştır arkadaşlar.

Tamer sen de tam olarak koordinatlar da var mı ? Varsa yazarsak güzel olur :)

şöyle yaparız bizde
izban--->ksk
ksk-->777-->sasalı

Valla arkadaşlar dediğim gibi, esasen o tarihte Ankara'da olmam gerekiyor, bir sonraki hafta da Aydın dolaylarında olucam. Genelde mantıklı bir insan olmakla beraber, şu buluşmaya katılmayı o kadar istiyorum ki, mantığı yenebilmek için kendi kendime argümanlar üretmeye çalışıyorum. ;D Önümüzdeki hafta içindeki gelişmelere bağlı olarak, gelmek için elimden geleni yapıcam, tabi ekibi de peşimden sürüklemek için de :laugh: İnşallah görüşürüz :yuppi: :yuppi: :yuppi:

Tamer abi buluşma saatide eklerseniz daha mantıklı olur sahsımca %p
Hem ben ilk defa geliyorum :)
bundan sonrada gelicek arkadaşlar içinde iyi olur düşüncesindeyim. ;)
Saygılar hürmetler :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kalıcı olması amacıyla Uçuş Alanları bölümüne "İzmir Sasalı Uçuş Alanı" şeklinde konu açılmıştır arkadaşlar.

Tamer sen de tam olarak koordinatlar da var mı ? Varsa yazarsak güzel olur :)

Mehmet Abi saolasın bende senden rica edecktim adresimizi sabitlermisin diye :)

Emre Kaman' Alıntı:
Valla arkadaşlar dediğim gibi, esasen o tarihte Ankara'da olmam gerekiyor, bir sonraki hafta da Aydın dolaylarında olucam. Genelde mantıklı bir insan olmakla beraber, şu buluşmaya katılmayı o kadar istiyorum ki, mantığı yenebilmek için kendi kendime argümanlar üretmeye çalışıyorum. ;D Önümüzdeki hafta içindeki gelişmelere bağlı olarak, gelmek için elimden geleni yapıcam, tabi ekibi de peşimden sürüklemek için de :laugh: İnşallah görüşürüz :yuppi: :yuppi: :yuppi:

Emre sizin programı, işlerin durumunu bilemiyorum ama işallah en mantıklısını yapıp buluşmaya gelirsiniz ;D ;D

Ekip derken Eskişehir yanında Kocaeli ekibinide kastettin değilmi Emre :laugh:

Bizim de işimiz varmış dün hanım söyledi ama ben baskınlığımı kullanıp eşimden özür dileyerek pazar için izin kopardım :lollol:

İşin şakası bu senenin en güzel buluşmasını yapacağız işallah :)

Kaan ÖZLER' Alıntı:
Tamer abi buluşma saatide eklerseniz daha mantıklı olur sahsımca %p
Hem ben ilk defa geliyorum :)
bundan sonrada gelicek arkadaşlar içinde iyi olur düşüncesindeyim. ;)
Saygılar hürmetler :saygilar:

Biz genelde 1-2 gibi alanda oluyoruz. Ama gelecek olan arkadaşların durumuna göre saat 12 gibide alanda olabiliriz.

Bende Bucadan gideceğim.

İzban'dan beraber gideriz uygun olursa

tamerkaymakci' Alıntı:
Mehmet Abi saolasın bende senden rica edecktim adresimizi sabitlermisin diye :)
....
Ekip derken Eskişehir yanında Kocaeli ekibinide kastettin değilmi Emre :laugh:
Rica ederim Tamer :thumbup: Diğer taraftan gerçekten ben de gelmeyi çok isterim ama malum Ramazan....
Ama söz allah nasip ederse 2015 yılı bitmeden Adana, Eskişehir yaptığımıza benzer BÜYÜK bir buluşma organize edelim IZMIR'de de ;)

Rica ederim Tamer :thumbup: Diğer taraftan gerçekten ben de gelmeyi çok isterim ama malum Ramazan....
Ama söz allah nasip ederse 2015 yılı bitmeden Adana, Eskişehir yaptığımıza benzer BÜYÜK bir buluşma organize edelim IZMIR'de de ;)
İşallah güzel bir buluşma düzenleriz Mehmet abi. Ama doğrusunu söylemek gerekirse Adana ve Eskişehir deki güzel organizasyonları gördükten sonra biraz tırstım altından kalkabilirmiyiz diye :)
Biz grupça oturup plan yapalım en kısa zamanda :)

tamerkaymakci' Alıntı:
İşallah güzel bir buluşma düzenleriz Mehmet abi. Ama doğrusunu söylemek gerekirse Adana ve Eskişehir deki güzel organizasyonları gördükten sonra biraz tırstım altından kalkabilirmiyiz diye :)
Biz grupça oturup plan yapalım en kısa zamanda :)
Bence ekip olarak çok daha güzelini yaparsınız :thumbup: Konsept ve içerik belli. Siz yavaştan bir plan yapmaya başlayın inşallah :halay:

Abi bak bu süper olur, büyük RCkolik buluşması yapalım :RCKolik:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi bak bu süper olur, büyük RCkolik buluşması yapalım :RCKolik:
Insallah Kagan :thumbup: Biz niyetlenelim de bakalim insallah ;)