[Davet]: 12 Temmuz 2015 İzmir Sasalı Buluşması

tamerkaymakci' Alıntı:
Mehmet Abi gorsel konuda zayıfız malesef. Yeni sezonda bir fotografcı ile anlaşmamız lazım :D :D
Yok bence içinizden bir akradaşı Fotoğrafçı yapalım bu daha kolay Tamer :laugh: :D

Abi Berkay'la bir görüşeyim ben bakalım hem mangalı hem fotoğrafı idare edebilecekmi :D :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İzmir Buluşmalarının son zamanlarda maşallahı var, aman nazar değmesin :thumbup: ama Görsel anlamında sanki biraz zayıf kalınıyor. Koca buluşmadan 2 kare resim bence az :-\

Ne yapsak gruptan kimi "Görselden Sorumlu Kişi" ilan etsek acaba :laugh: :D

Sağolasın Mehmet Abi,,
asıl görseller bayramdan sonra gelecek inşallah :) Tamer, Engin ve ben aynı anda 450 veya 500 size helilerimizle uçucaz. İnvertte yere en yakın kim yaklaşabiliyor diye bir bahse girdik.. Zannedersem bol bol fotoğraf gelir ..... Tabi kimse su koymazsa :):):)

kadir kocaman' Alıntı:
Sağolasın Mehmet Abi,,
asıl görseller bayramdan sonra gelecek inşallah :) Tamer, Engin ve ben aynı anda 450 veya 500 size helilerimizle uçucaz. İnvertte yere en yakın kim yaklaşabiliyor diye bir bahse girdik.. Zannedersem bol bol fotoğraf gelir ..... Tabi kimse su koymazsa :):):)

Tamer değil Berkay yazacaktın sanırım Kadir ;D

Ben su koydum şimdiden :laugh: :laugh:

Durun ya hemen zayıfız felan yok. Biz ne yaptık dün :)

Berkayın uçağın ilk uçuşu bile var :) Berkay'ın videoları oldukça eğlenceliydi :)

Tamer abinin uçak videoları var.

Heli videoları da var.

Akşam saatlerinde tüm videoları ekleyeceğim merak etmeyin. 7-8 tane video var.

kadir kocaman' Alıntı:
Sağolasın Mehmet Abi,,
...İnvertte yere en yakın kim yaklaşabiliyor diye bir bahse girdik..
Ovvvvvv çok sert. Dolar falan mı düştü, ben mi kaçırdım. :laugh: :lol: :lol: :lol:

Bahsi kazanan çok önemli birşey alıyor olsa gerek ??

Türker Akgün' Alıntı:
Ovvvvvv çok sert. Dolar falan mı düştü, ben mi kaçırdım. :laugh: :lol: :lol: :lol:

Bahsi kazanan çok önemli birşey alıyor olsa gerek ??

Abi konu align dir goblin dir kalite davasından buraya geldi :) aramıza 1m mesafe koyarak yaparız :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kazım Gökçe' Alıntı:
........
Kazım güzel bir süpriz oldu :thumbup: Merakla bekliyoruz videoları :halay:

Kazım Gökçe' Alıntı:

Berkayın uçağın ilk uçuşu bile var :) Berkay'ın videoları oldukça eğlenceliydi :)

Tamer abinin uçak videoları var.

Heli videoları da var.

Berkay'a gerek kalmadı tamam :D

Berkayı çektiğini gördüm ama benim uçağı görmemiştim. Videoları bekliyoruz ozaman :)

kadir kocaman' Alıntı:
Abi konu align dir goblin dir kalite davasından buraya geldi :) aramıza 1m mesafe koyarak yaparız :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu sabah İzmir ekibi olarak Gaui, Sab ve Align kavgası yaptık. Az kalsın birbirimize pallerimizi çekecektik :laugh:

Ama ben yazarken en az alandaki kadar eğlendim diyebilirim. Sabahın erken saatinde iyi geldi muhabbet :D :D

tamerkaymakci' Alıntı:
Bu sabah İzmir ekibi olarak Gaui, Sab ve Align kavgası yaptık. Az kalsın birbirimize pallerimizi çekecektik :laugh:

Ama ben yazarken en az alandaki kadar eğlendim diyebilirim. Sabahın erken saatinde iyi geldi muhabbet :D :D

Tamer ciddi olarak yapmayı düşündüğüm bir konu ama,,sen katılmazsan berkayı alıcaz aramıza :):):):)

Şahsen Berkay ile sidik yarıştıramam ben. Görmedinmi nasıl uçtuğunu :laugh:

Beyler sakin yanliz ben o yarismaya girersem palleri elinize alirsiniz [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar henüz eve gelemedim kusura bakmayın. Evde şöyle rahat oturduğumda hepsini yükleyeceğim.

Hiç boş durmadan erx9 yüklü olan turnigy kumandami orjinal yazılım yükleyerek eski sürümüne geri döndürdüm