[Davet]: Büyük Kocaeli Bulusması - 12.04.2015 Pazar

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yine ben yaalllnıııızzz, yine ben damsıııızzz... Bir gel de gör de bak aman amaaaansız ;D ;D ;D

Modelim yok :( Emanet modelle de güzel uçamıyorum... Bu sefer muhabbetine geliyorum ama mayıstaki buluşmada cici helilerimle sahada olacağım ;) Bu seferllik böyle olsun...
Bu durumda benim de Goblin 570 teklif edeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun Rasim :lollol: :lol: Sen gel muhabbetin yeter.

Kaldı ki mangal başına adam da lazım oluyor :laugh: ;D

Çok teşekkür ederim :) Ama biliyorsunuz ki pratikte öyle olmuyor o işler :laugh:

Bu aralar seçilmiş insanım sanırım. Güzelce devam ederken hata sonucu kırım... Yüz iki yüz liraya kapanacak bir yara için, upgradeler falan derken 380 lira harca... Çiçek gibi toplarken kır vidayı, yine bekle dur, masraflar da cabası...

Yeni model al... Almadan önce adamlara sor, düşük gösteriyor musunuz diye... Gösteriyoruz desinler, şuraya mail at desinler... Hem ona, hem dedikleri yere mail al garanti olsun diye... Sallamasınlar, kol gibi vergi öde... Beklesin model...

Çok fena döneceğim yakında, çok fena :laugh: Biraz daha sabır...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok teşekkür ederim :) Ama biliyorsunuz ki pratikte öyle olmuyor o işler :laugh:
Benim söylediklerimi bir kere daha okursan, pratikte aynen öyle olacağını fark edersin Rasim :lollol: :lol:

Neyse işin şakası bir yana, son vergi olayı gerçekten her şeyin üstüne biraz tuz biber gibi oldu ama..... vardır bunda da bir hayır deyip, fazla kafaya takmadan devam edeceğiz :embarras:

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Yeni model al... Almadan önce adamlara sor, düşük gösteriyor musunuz diye... Gösteriyoruz desinler, şuraya mail at desinler... Hem ona, hem dedikleri yere mail al garanti olsun diye... Sallamasınlar, kol gibi vergi öde... Beklesin model...

Vergi işi kötü olmuş Rasim. :( Artık firmaya ne kadar indirim yaptırttıysan adamlar bence gıcıklığına yapmışlar. :laugh:

Sağlık olsun ne diyelim, daha bir kıymetli olacak bu model artık senin için öyle düşünmek lazım. :thumbup:

Rasim abi sen yeterki gel. Benim v977 ile bana taktik verirsin :) Mehmet abi ve Turker abi cok yogun oluyorlar. Bende fazla yardim isteyemiyorum onladan. En azindan senin basini agirtirim :)

Bende varim unutmayin beni :laugh:

Işallah güzel bir buluşma olucak. Ben garanti gelicem. Yanımdada bir arkadaşın gelebilir.

Mehmet, teşekkür ederim beni kafadan yazmışsın. Ama misafir durumlarından dolayı gelemeyebilirim, affola!

Bende suan İstanbuldayim, bir aksilik olmazsa gelmeye calisacagim ama modelim yanimda degil malesef sizleri izlemis muabbete katilmis olurum. Sabah kacta bulusuyor ve kaca kadar suruyor bunlarda onemli benim icin :)

Mangala adam lazım oluyormuş Kemal :laugh: Bende de model yok, muhabbetine gidiyorum. Zaten kapıdan kovsalar bacadan girme safhasına geldim ;D

Sabah 10-11 gibi toplanılıyor... Akşam hava kararmaya yakın, 5-6 gibi dağılıyoruz.

Rasim Öztürk' Alıntı:

Bu aralar seçilmiş insanım sanırım. Güzelce devam ederken hata sonucu kırım... Yüz iki yüz liraya kapanacak bir yara için, upgradeler falan derken 380 lira harca... Çiçek gibi toplarken kır vidayı, yine bekle dur, masraflar da cabası...

Yeni model al... Almadan önce adamlara sor, düşük gösteriyor musunuz diye... Gösteriyoruz desinler, şuraya mail at desinler... Hem ona, hem dedikleri yere mail al garanti olsun diye... Sallamasınlar, kol gibi vergi öde... Beklesin model...

Çok fena döneceğim yakında, çok fena :laugh: Biraz daha sabır...

Rasim geçmiş olsun , koskoca logo 800 bu , illa ki birinin gözüne takılır diyecektim , bak işte görüyon mu bi..... :( :D

Model konusunda yorum yok Hakan abi :) Ama şimdi logo 800 de biraz iyimser bi tahmin olmuş ;D ;D

19 Nisan tarihinde olsa KESİN oradaydım bunuda kaçırdık :( :(

Mücbir sebeplerden dolayı maalesef gelemiyor durumdayım :( . Herkese iyi uçuşlar, mangallar ve eğlenceler :) .

Doğukan Ocak' Alıntı:
19 Nisan tarihinde olsa KESİN oradaydım bunuda kaçırdık :( :(
Doğukan kısmet olursa yaza orduya gelicem gibi gözüküyor. Bol Bol model uçurtururuz :D sen harthurt takılırsın bende işte hower falan :D kısmet olursa tabi.