[Davet]: Büyük Kocaeli Bulusması - 12.04.2015 Pazar

İstanbul dan Oğuz kaan la bende geliyorum inş herhangi bir sıkıntı olmazsa biraz geç haber verdim kusuruma bakmayın, bende uçuş yapamayacaklardanım çünkü hala V977 servosu bulamadım sağlık olsun sizlerle tanışmış olurum, bu arada sarmalarda benden [emoji6]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bugun hava gunesli ama anlamsiz bir ruzgar vardi.

Yarin hava daha sicak ve ruzgarsiz olacak insallah. Bir de problemli COBANIMIZ sahada olmazsa guzel bir gun bizi bekliyor :thumbup:

Son durum:

KATILIMCILAR:
1- Mehmet Küçüksari
2- Türker Akgün
3- Sercan ADAK
4- Erhan Yılmaz
5-6-7-8 Ogulcan ve Arkadaslari
9- Oguzhan - Istanbul
10-11-12 Eskisehir ekibi (Emre Kaman, Rasim Öztürk,Mevlüt Yılmaz)
13- Oğuz Kaan kanarya
14- Fatih Cebir
15-16-17-18 Kemerburgaz ekibi (Mordo abi, Ozkan, Serkan ve Yalcin kesin, Cenk durumu henuz net degil)
19-20- Kemal Iplikcioglu ve arkadasi
21- Supriz unlu bir modelci :)

Toplam KATILIMCI : 21
Aktif Ucus yapacak kisi Sayisi : 12

Maşallah , resmen funfly olacak herhalde... :thumbup: , eksikleri yazalım , bir çoban , 2 çoban köpeği , 80 goyun ve vu guzu...... :lol:
Şaka bir yana , çobanın önünden gidin derim , o zaman saha size kesinlikle kalır Mehmedim , çok bişey değil , iki köfteli ekmek , bi cı ga ra ya tamam olur o iş :RCKolik:

Hay maşallah. Uzaktakileri kıskandıracak bir buluşma...
Sürpriz modelci kim acaba.

Mustafa Atabek' Alıntı:
İstanbul dan Oğuz kaan la bende geliyorum inş herhangi bir sıkıntı olmazsa biraz geç haber verdim kusuruma bakmayın, bende uçuş yapamayacaklardanım çünkü hala V977 servosu bulamadım sağlık olsun sizlerle tanışmış olurum, bu arada sarmalarda benden [emoji6]

Abi sen modeli getir. Elimde bi tane var calisirsa takariz

Artık çok geç çıktık yolu yarı ettik [emoji20]

Böyle buluşmalarda modelinin olup olmamasının hiç bir önemi yok, maksat sanalda tanımış olduğun forumdaşlarla bir araya gelip tanışmak, kaynaşmak, keyfini çıkarmak, sahada

farklı modelleri ve pilotları izlemek vs vs :) Daha önce Yozgat ve Adana'ya gitmiş birisi olarak söylüyorum tadından yenmez böyle buluşmalar. ;)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Böyle buluşmalarda modelinin olup olmamasının hiç bir önemi yok, maksat sanalda tanımış olduğun forumdaşlarla bir araya gelip tanışmak, kaynaşmak, keyfini çıkarmak, sahada

farklı modelleri ve pilotları izlemek vs vs :) Daha önce Yozgat ve Adana'ya gitmiş birisi olarak söylüyorum tadından yenmez böyle buluşmalar. ;)
evet hiç modelim olmadığı hatta bu işe yeni başladığımda katıldığım adana bana çok şey kazandırdı gerçekten çok güzel oluyor model uçurmak kadar orada tanışmak, izlemek, muhabbet etmekte çok güzel, herkese tavsiye ederim.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Böyle buluşmalarda modelinin olup olmamasının hiç bir önemi yok

Aynen öyle Tevfik abi, modelim yoktu büyük boyutta... 3-4 pil forza ile, 2-3 pil x3 ile, 1 pil de x5 ile uçtum :laugh: Emanet mal olunca başta insan bi çekiniyor ama baktım uçuyor, elimden geldiğince protos ile ne uçuyorsam onlarda da onu yaptım :)

Mevlüt abiye ve Emre abiye teşekkür ederim tekrardan.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Aynen öyle Tevfik abi, modelim yoktu büyük boyutta... 3-4 pil forza ile, 2-3 pil x3 ile, 1 pil de x5 ile uçtum :laugh: Emanet mal olunca başta insan bi çekiniyor ama baktım uçuyor, elimden geldiğince protos ile ne uçuyorsam onlarda da onu yaptım :)

Mevlüt abiye ve Emre abiye teşekkür ederim tekrardan.

Mehmet abi 570ide verdi ama Rasim kullanmaktan vazgecti [emoji1].

Herkese tesekkur ederim bu arada hersey cok guzeldi iyi vakit gecirdik. Servo arizam olmasaydi bide ben ucuraydim süper olacakti. Bundada bir hayir varmis ucuraydikta kirim olsaydi gibi gibi. Tekrardan herkese tesekkur ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Goblin antipatim depreşmiştir ;D ;D ;D

Ynt: [Davet]: Büyük Kocaeli Bulusması - 12.04.2015 Pazar

Rasim 600 u ucursaydin benim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: [Davet]: Büyük Kocaeli Bulusması - 12.04.2015 Pazar

Mesut AKIN' Alıntı:
Rasim 600 u ucursaydin benim

Senin uçuştan sonra ben uçurmaya kalksam makina ağlardı Mesut abi :laugh: Yediremezdi hoverda durmayı kendine... Teşekkür ederim, bi dahaki sefere bi dal alayım o halde :)

Tekrardan basta ev sahiplerimize olmak uzere, gelen gelemeyen herkese tesekkur ederiz. Yedik ictik, uctuk, biraz da bronzlastik sanirim :D Simdiden gelebilecek herkesi mayis ayi icinde Eskisehir'e de cagirmis olalim, hava durumunu da gozeterek, uygun bir tarihte guzel bir bulusma duzenlemeye niyetimiz var. Detaylari ilerleyen gunlerde netlestiririz.

Arkadaşlar hepinizin ayaklarına sağlık. :bravo:

Evsel durumlardan dolayı ben biraz imkanlar dahilinde katılabilmişte olsam çok keyifli birgündü. :halay:

Böyle buluşmalara gerçekten doyum olmaz. Hep böyle birlikte olalım inşallah. :thumbup:

En kısa zamanda yine bir araya geliriz umarım, tadı damağımda kaldı resmen. :D