[Davet]: RCKOLIK Kocaeli Bulusması ve LOGO 800 Maiden - 03.01.16

:saygilar: Alet çok güzel ve bir o kadar büyük görünüyor,bende çok merak ediyorum maideni, güle güle uçurun,kırımsız kullanın inşallah ,,,
bu forumda daha ne sürprizler göreceğiz bakalım, :halay:

Mehmet abi sancaktepe team olarak Fatih cebir ve bende bir aksilik olmassa geleceğiz inşallah

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrardan hayırlı olsun Mehmet abi, o tarihlerde İstanbulda olacağım. Eğer bir aksilik çıkmazsa maiden için belki gelebilirim bende.

Oooo Mehmet abi Periscope kanalini acmis bile,

Lakin ben Windows Phone kullaniyorum, Microsoft,
Periscope malesef Windows Store'da yok, daha dogrusu windows telefonlar icin uygulamasi yok,

Eger iphone veya Android ile cekim isini ustlenen biri olursa ben mobil baglantiyi saglarim, sirket araci ile degil kendi aracimla gidecegim Kocaeline ve aracta 3G Wireless mevcut Turkcell,

Evrim SUTEL' Alıntı:
... Eger iphone veya Android ile cekim isini ustlenen biri olursa ben mobil baglantiyi saglarim, sirket araci ile degil kendi aracimla gidecegim Kocaeline ve aracta 3G Wireless mevcut Turkcell,
En büyük sıkıntı 3G bağlantı olacaktı. Senin arabada olduğuna göre bir şekilde cep telefonundan yayın işi halledilir :thumbup:

Fakat o zamana kadar en iyi yöntemi netleştirmek ve arkadaşlar ile daha önceden test yanını olarak paylaşmakta fayda var.

Anladığım kadarı ile en kolay yöntem şu an için "Periscope" doğru mudur ??

Abi evet,

Eger kamera kalitesi iyi 1080p bir akilli telefonumuz var ise (Bu bir iphone veya ust seviye bir Samsung olabilir) gerisi problem degil gibi,
Periscope ben daha once hic kullanmadim bilmiyorum, verimlimi, video kalitesi nasil, aktarim sorunlari varmi canli yayinda, takilmalar varmi bilmiyorum,
Periscope deneriz, baktik olmadi stepnede Laptop Youtube canli yayini icin hazir bekler bagajda,

3G de kota derdimizde yok,

Edit : Ben Kanal Ayarlarini yaptim, en son care bana ait canli yayin youtube kanalindan yayina gecicek sekilde ayarladim,

Mehmet bey
bizleri de listeye ekleyin,

Özkan Çıkıkçı
Mişel Ortaşı
Mordo Ortaşı

Evrim SUTEL' Alıntı:
... Periscope deneriz, baktik olmadi stepnede Laptop Youtube canli yayini icin hazir bekler bagajda,

Edit : Ben Kanal Ayarlarini yaptim, en son care bana ait canli yayin youtube kanalindan yayina gecicek sekilde ayarladim,
Şimdiden ellerine sağlık Evrim :thumbup: Desene :RCKolik: yine Türkiye'de bir ilke imza atıyor :halay:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Abi evet,

Eger kamera kalitesi iyi 1080p bir akilli telefonumuz var ise (Bu bir iphone veya ust seviye bir Samsung olabilir) gerisi problem degil gibi,
Periscope ben daha once hic kullanmadim bilmiyorum, verimlimi, video kalitesi nasil, aktarim sorunlari varmi canli yayinda, takilmalar varmi bilmiyorum,
Periscope deneriz, baktik olmadi stepnede Laptop Youtube canli yayini icin hazir bekler bagajda,

İnternet problemi yoksa benim telefonuma uygun bu görevi ben de üstlenebilirim.

Zaten modelim olmayacak boş durmaktan iyidir :halay:

Mehmet abim,

Siz cooktan TR de ilkleri yapmissiniz, sagolun sayenizde daha hover ve az sola az saga git gel heli ucurmak haricine pek gitmesemde baya bir teorik ogrendim videolardan,
Bu kadar video arsivi ve hayatinda bu isten bihaber bir insanin vakif olmasi gereken tum bilgiyi barindiran bir platform TR de bir ilk ve tek,
Sizin yaptiginizin yaninda lafi olmaz boyle ufak seylerin,
Camiaya katilmamizdan sonra bizimde corbada tuzumuz olursa ne mutlu, anladigimiz, elimizden gelen bir konu duserse ustumuze yapmaktan asla kacinmam,

Dogukan super fikir, simdiden ellerine saglik kardesim,

Ben her halikarda sahada Periskop harici bir Youtube yayini hazirda bekleticem dedigim gibi, artik nasip, %p
Tek derdimiz bolgedeki 3G hizinin guzel olmasi artik, :D
Ha birde ogunki havanin guzel olmasi, :D

3G Bağlantı varsa gelmem ne gerek var evden izlerim maçımı sıcak sıcak. :laugh:
Neyse Şaka bi yana teyitli olarak
İsmail Şencan
Serpil Şencan

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Neyse Şaka bi yana...
Zeki Müren'de seni görsün istiyorsan geleceksin İsmail. :laugh: :lollol:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Neyse Şaka bi yana teyitli olarak
İsmail Şencan
Serpil Şencan
[emoji1] bence Pierce Lotı ye çıkalım.hem çay içeriz hemde bu model ordan gözükür abi [emoji3] [emoji3]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi güle güle kullan ve seyret [emoji3] allah kırım göstermesin güzel model

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi