[Davet]: RCKOLIK Kocaeli Bulusması ve LOGO 800 Maiden - 03.01.16

Dogukan Sabiha Gokcen benim dibimde, seni alirim kardesim geceriz Kocaeline,

Abi maşallah alete. O kadar büyük müydü o :)
Kazasız belasız uçuşlar şimdiden :)

Mehmet abi fotoğraftaki senin yanında duran maskeli arkadaşta gelecek mi buluşmaya. :lollol: :lol: :lol:

Maiden için persicope filan canlı yayın ne güzel olurdu gelemeyenler için :)

Ordan degil ama Youtube dan canli yayin yapabilmeyi umid ediyorum gelemeyecekler icin :)
3G nin elverdigince tabi,

Tabiki bu modelin sahibi Mehmet abinin izni olur ise,

O da olur tabi Evrim abi, hem çok hoş bir durum olur hem de çok özel bir gün olur Mehmet abi içinde,
canlı yayında Maiden yapan ilk model vuuuuuv :RCKolik:

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar :thumbup: Gelen / Gelemeyen tüm dostlara güzel düşünceleri için bir kez daha teşekkür etmek isterim, sağolun varolun :)

Evrim SUTEL' Alıntı:
Ordan degil ama Youtube dan canli yayin yapabilmeyi umid ediyorum gelemeyecekler icin :)
3G nin elverdigince tabi, Tabiki bu modelin sahibi Mehmet abinin izni olur ise,
İzin ne demek de Evrim, sorun değil.

Ben zamanında bu konuyu araştırmış ama elle tutulur ücretsiz bir canlı yayın çözümü bulamamıştım. IT'ci olarak bu konu ile sen ilgilenir ve gerekli ayarlamaları yaparsan güzel bir supriz olur gelemeyen arkadaşlarımız için ;)

Tamamdir abicim o konu bende,

Sizden tek ricam eger olabiliyor ise Laptop icin bana jenertor saglamaniz, Laptopdan 3G ile Live Streaming yapacagim cunki,

Evrim SUTEL' Alıntı:
Tamamdir abicim o konu bende,

Sizden tek ricam eger olabiliyor ise Laptop icin bana jenertor saglamaniz, Laptopdan 3G ile Live Streaming yapacagim cunki,
Jeneratör olacak saha da sorun değil ;) Ama sanki mobil bir şey olursa daha serbest olabilir diye düşünüyorum. Sen en güzelini düşünürsün zaten %p

Abilerim canlı yayın için ''Periscope'' adlı uygulama var telefonlar için. Canlı yayın tarzında o kullanılabilir..

Evrim SUTEL' Alıntı:
Dogukan Sabiha Gokcen benim dibimde, seni alirim kardesim geceriz Kocaeline,

Bu çok güzel haber Evrim abi , özelden ulaşıyorum şimdi sana :thumbup:

Aksilik olmazsa ordayım, bunu kaldırmadan bir horoz kesmek gerekmez mi, pallere kanını süreriz ;D

Mobilden 1080 Full HD basabilirmiyim bilmiyorum ama,
Open Broadcaster kullanacagim FULL HD Live Stream icin Laptopdan lakin o gune kadar daha dusunurum :)

Eger kanal yayini o bolgedeki 3G ile iyi olursa bundan sonraki Kocaeli Yuvacik bulusmalarindaki ucus anlarini filan hem Live hemde geri sarmali upload ederiz belki :)

Periscope, gençliğin dejenerasyonunda aktif kullanılan uygulamalardan biri ne yazık ki...

Böyle faydalı paylaşımların da bulunması güzel olur tabii periscope adına da :) zararlı yayın çok malum....

Rasim Öztürk' Alıntı:
Periscope, gençliğin dejenerasyonunda aktif kullanılan uygulamalardan biri ne yazık ki...

Böyle faydalı paylaşımların da bulunması güzel olur tabii periscope adına da :) zararlı yayın çok malum....
Bu uygulama yen galiba. Zira geçen sene Adana buluşması için böyle bir uygulama aramış ama aktif ve düzgün çalışan bir şey bulamamıştım o zamanlar :rolleyes: :rolleyes:

Bu iyiymiş valla :halay:

İyi güzel tabii abi, teknolojiden faydalı yolda yararlandığımız sürece tabii ki çok güzel :)

Ama malum kimi insan benzeri varlıklar, herşeyi olduğu gibi bunu da kötü yolda kullanıyorlar. Haberlerde görmüştüm geçen gün... Swinger parti periscope tan canlı yayınlamalar falan...

Neyse, güzel bir uygulama nihayetinde, biz iyi tarafından bakalım :)