Demon 3SX TEAM Üyeleri

Demon 3SX TEAM Üyeleri

2 gündür İzmit'te olupta bir türlü gelemeyen şeytanlarımız bugün bize de geldiler sonunda :thumbup: :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de daha ayar işlerine girmeyeceğim, önümüzdeki haftasonuna doğru o işler fakat, bugün kumandada trainer ve gear switchlerinin yerini değiştirdim. Şeytana da bi enerji verdim, sıkıntı yok. Firmware update v201 den v202 ye yükselttim. Hazırda dursunlar %p

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Şeytan on board. :halay: :halay: :halay:

Şeytanı X3'e takacağım İKON'u da benim 700'e geçirmeyi planlıyorum, bakalım governor performansını da göreceğiz İKON'un. :RCKolik:

EMS ile ile aldığım son iki ürün de gümrüğe girip çıktı. Biri gereçekten 75€ altında idi. Diğeri de bu ...

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Zafer SAHIN' Alıntı:
EMS ile ile aldığım son iki ürün de gümrüğe girip çıktı. Biri gereçekten 75€ altında idi. Diğeri de bu ...

Neyse ki gumruk odemesi olmadi Zafer Bey :halay:

Konu belki buraya uygun değil ama başıma gelen bir durumu anlatmak istiyorum. Bugüne kadar gümrüklü bütün siparişlerimi ihbar kağıdı geldikten sonra bizza gidip Ankara kargo işleme merkezinden gümrük vergisini ödeyip aldım. 300$ lık son siparişim bugün kapıma kadar geldi ve gümrük vergisini kapıda aldılar hiç bir belge sormadan hemde. Bu yeni bir uygulama mıdır yoksa ben mi eski kaldım? Uzun zamandır yurtdışı sipariş vermemiştim çünkü.

Ben uzun zamandır yurtdışı sipariş veriyorum, gerçi uzun zamandır gümrük ödemiyorum :laugh: ama en son ödediğimde ayağıma kadar gelmişti orda nakit ödemiştim. Bu sistem bir süredir var yani.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben uzun zamandır yurtdışı sipariş veriyorum, gerçi uzun zamandır gümrük ödemiyorum :laugh: ama en son ödediğimde ayağıma kadar gelmişti orda nakit ödemiştim. Bu sistem bir süredir var yani.
Aynen Rasim ;) Ben de 2 defa ödedim ve ikisi de ne yazık ki kapıda idi :'(

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Rasim ;) Ben de 2 defa ödedim ve ikisi de ne yazık ki kapıda idi :'(
Desene hizmeti ayağınıza kadar getiriyorlar[emoji122] aslında 3.dünya ülkelerinde bu boyle olmuyor [emoji39] ama bu iste bir terslik var aslında 1 hafta gümrük sahasında süründürmeleri lazım [emoji16]

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Desene hizmeti ayağınıza kadar getiriyorlar[emoji122] aslında 3.dünya ülkelerinde bu boyle olmuyor [emoji39] ama bu iste bir terslik var aslında 1 hafta gümrük sahasında süründürmeleri lazım [emoji16]
İş para almak olunca sağolsunlar hizmet ayağımıza kadar geliyor abi :lollol: :lol:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
15- Emre Biçen

beni unutmayın :) dayanamadım bu kadar övülen üniteyi bende aldım :)

İlanı gördüm şaşırdım, her ünitenin ilanını görürüm, 3sx görmem diyordum. Siliyor muyuz üyeliği :(

Öncelikle merhabalar

Bugün gaui x5 ile talihsiz bir pal kırımı yaşadık arkadaşımın bilmeden arkam dönükken gaz kolunu yukarı itti ve olan oldu maiden yapamadan palleri kırmış olduk :) Biraz moral bozukluğu yaşadım. o yuzden performansını denemeden satma kararı aldım ama her an vazgeçebilirim :)

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
Öncelikle merhabalar

Bugün gaui x5 ile talihsiz bir pal kırımı yaşadık arkadaşımın bilmeden arkam dönükken gaz kolunu yukarı itti ve olan oldu maiden yapamadan palleri kırmış olduk :) Biraz moral bozukluğu yaşadım. o yuzden performansını denemeden satma kararı aldım ama her an vazgeçebilirim :)
Aman diyim Emre, ünitenin ne kabahati var bu işte. :eek: Kaza için geçmiş olsun, hepimiz zaman zaman yaşıyoruz malesef böyle talihsiz şeyler. :(

emre gayet yerinde bir karar verdin üniteyi satmamakla :thumbup: