Demon 3SX TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
"Forza Team" olur da "Demon 3SX Team" olmaz mı :laugh: :D Bakalım bu ŞEYTAN üniteyi kaç kişi kullanıyor aramızda :laugh: :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Unutmadan bu şahane üniteyi forumlarda yaptığı paylaşımlar ile Türkiye'de bizlere ilk tanıtan ILKER Sönmez kardeşimize ve öncülük yaparak Marmara bölgesindeki kullanıcı sayısını bizzat artıran MORDO Ortaşı abimize sonsuz teşekkürler :thumbup: :bravo:

1- İlker Sönmez
2- Mordo Ortaşı
3- Serkan Sinan
4- Cenk Essiz
5- Ozkan Çıkıkçı
6- Zafer Şahin
7- Levent Uygun
8- Rafet Odabas
9- Ali Nizamettinoğlu
10- Onur Yavuz
11- Mehmet Kucuksari
12- Türker Akgün
13- Rasim Öztürk
14- Erhan Yılmaz
15- Dogukan Ocak
16- Oğuz Kaan Kanarya
17- Mehmet ÖZER

Ynt: Demon 3SX TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
"Forza Team" olur da "Demon 3SX Team" olmaz mı :laugh: :D Bakalım bu ŞEYTAN üniteyi kaç kişi kullanıyor aramızda :laugh: :D

Abi Demon 3sx demişsin, yoksa helicommand kullananları dışlıyormusun üretimi durduruldu, revizyona gidilip Demon 3sx oldu diye.. :rolleyes:

Alan herkese hayırlı olsun. Ne kadar doğru bir karar verdiğinizi kullandıkça anlayacaksınız.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

rafet odabaş' Alıntı:
Abi Demon 3sx demişsin, yoksa helicommand kullananları dışlıyormusun üretimi durduruldu, revizyona gidilip Demon 3sx oldu diye.. :rolleyes:
Olur mu Rafet, kısa bir isim olsun diye öyle sectim. Bu arada yoksa sende de helicommand mı var ? Varsa hemen listeye ilave edelim

İlker Sönmez' Alıntı:
Bizim arkadaş da iki tane aldı. Daha tek modeli var ama bu fırsat kaçmaz
Ben 2 yıldır bu fiyata satıldığını bırak duymayı, görmedim bile :) Bu arada arkadasın ismini de ilave edelim :) :)

fiyatı görünce bende aldım valla. hayırlı olsun.

ARKADŞLAR ESPİT MODELE MAİL ATTIM . ''OLUM BAK SİZDEN YÜKLÜ ALIM YAPTIK. FATURAYA DÜŞÜK GÖSTERİN '' ONLARA MAİL ATTI.

''Hello,

No problem, we will do so.

Lucy ''

İŞALLAH DEDİKLERİ GİBİ YAPARLAR.

BU ARADA HELİDREC DE DE 399$ OLMUŞ.

Ynt: Demon 3SX TEAM Üyeleri

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ARKADŞLAR ESPİT MODELE MAİL ATTIM . ''OLUM BAK SİZDEN YÜKLÜ ALIM YAPTIK. FATURAYA DÜŞÜK GÖSTERİN '' ONLARA MAİL ATTI.

''Hello,

Lucy ''

İŞALLAH DEDİKLERİ GİBİ YAPARLAR.

BU ARADA HELİDREC DE DE 399$ OLMUŞ.

Hello,

Lucy
Aynısını banada yazmışlar inşallah ketenpereye gelmeyiz.

Ben yeni fpv uçağı alacaktım yaww, nerden dürtdü bu şeytan bizi :-\

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Demon 3SX TEAM Üyeleri

arkadaşlar hangi kargo seçeneğini seçtiniz.normal kargo ile takip numarası ve sigorta olmadığını yazmışlar.takip numarası gerçekten yokmu

Demon 3SX TEAM Üyeleri

ozkanc' Alıntı:
arkadaşlar hangi kargo seçeneğini seçtiniz.normal kargo ile takip numarası ve sigorta olmadığını yazmışlar.takip numarası gerçekten yokmu
Valla biz en ucuz secenek olam $24 sectik, takip no yok muymus simdi :rolleyes:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

bende onu seçtim ama bu açıklama var.bir mail attım sizde bir sorun olmazsa
Priority Mail International Flat-Rate:
Most countries in 1-6 weeks (No Tracking, No Insurance, No Replacement Guaranteed)

ozkanc' Alıntı:
bende onu seçtim ama bu açıklama var.bir mail attım sizde bir sorun olmazsa
Priority Mail International Flat-Rate:
Most countries in 1-6 weeks (No Tracking, No Insurance, No Replacement Guaranteed)
Valla aynen dedigin gibiymis Ozkan

Fakat pahali secenekte Fedex ile ki malum en kotusu.... yarin bir mail daha atip, en azindan Tracking numarasi almak lazim ??