Depron F14 Yapıyorum Sorularım Var

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu aralar yeni bir moda başladı. Foruma üye olup daha selam bile vermeden hemen soru sormak :embarras:

Ne yazık ki genç Serhat kardeşimiz de bu akıma uymuş :-\ Serhatcım rica etsek TANISMA bölümünde bir selam verip, kendini tanıtsan belki de sorularına daha hızlı cevap bulabilirsin ;)

Tamamen katılıyorum , hobi işi aslında şahsi bir zevk gibi görünsede , tam anlamıyla sosyal bir aktivitedir.Yalnız başına hobiye girmeye çalışmak , sorunlarla karşılaşıldığında daha da zorlaşır , bunu anlıyorum , ancak bir ortamdan fikir almak , yardım istemek de ayıp değildir elbette.Lakin bunun da bir adabı vardır, sanal da olsa bu ve bu gibi ortamlar aslında kahvede oturan bir grup insan gibidir , ,insan kahveye girerken bile selam verdiğine göre ,buradaki insanların da bir selam beklemesi gayet normaldir , soruyu sor cevabı kap , hadi bana eyvallaaah demek , ya da diyormuş durumuna düşme malesef etik değildir....Neyse , çok uzattım ,umarım anlaşılır olmuştur.Heyecanlı gençleri biz zaten anlıyoruz... :saygilar:

Yeni resimler geldi arkadaşlar. Yapıştırma kısımlarını fiberli bant bulamadığım için takviye bandıyla yaptım. Çok iyi bant bana göre sizce nasıl olmuş :D ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Depron F14 Yapıyorum Sorularım Var

Fotolar gorinmuyor direct linkleri ekle.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Güzel görünüyor bakalım nasıl uçacak. :bravo:

Erdinç Abi direkt link ekle dedi Direk linkler :

Ynt: Depron F14 Yapıyorum Sorularım Var

Guzel olmus bir de kaplama yaparsan yada su bazli sprey boyayla renklendirirsen iyi olur.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

boyadığın zaman böyle oluyor.ben sprey boya kullandım.ancak cok yakın ve fazla sıkarsan eritirsin.az az sıkıp kurumaya bırakıp tekrarlarsan sıkıntı olmaz