Depron malzeme

İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar

İlk model uçak denemem için depron malzeme araştırıyorum. İnternetten bakınca tekli satılan depronların fiyatları biraz fazla geldi ve toptan gibi alırsam elimde kalıcak ve kullanamayacağım için fazladan masrafa girmek istemiyorum. Koçtaş, bauhaus, ikea, tekzen gibi yerlerde satışı yok tekli alabilmek için. Tek tek nerede bulabilirim yardımcı olursanız mutlu olurum. (Denizli'de ikamet ediyorum.)

İyi günler.

Merhabalar

İlk model uçak denemem için depron malzeme araştırıyorum. İnternetten bakınca tekli satılan depronların fiyatları biraz fazla geldi ve toptan gibi alırsam elimde kalıcak ve kullanamayacağım için fazladan masrafa girmek istemiyorum. Koçtaş, bauhaus, ikea, tekzen gibi yerlerde satışı yok tekli alabilmek için. Tek tek nerede bulabilirim yardımcı olursanız mutlu olurum. (Denizli'de ikamet ediyorum.)

İyi günler.
Toptan alırsan elinde kalmaz. Zehri aldın mıydı bir kaç model yaptıktan sonra "daha yok mu" diye dövünürsün :evil:

Merhabalar

İyi günler.
Bir kaç arkadasş birleşerek almak mantıklı.
Yapıştırıcı olarak UHUPOR pek çok yerli site satıyor. Veya çift kompenet epoxy.
Buralardan satın alırken tlf la irtibata geçin Ambarlama sistemi ile hayli ucuza kargoluyorlar.
3 ve 6 mm.