DFC kafa Test uçuşu

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar daha onceki actigim konudan biliyorsunuz FBL kafayi kendim DFC ye cevirmistim birkac hafta once , anca deneme firsatim oldu ve test harika gecti :)

ilgili konu : https://www.rckolik.com/index.php?topic=3249.0

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DFC kafa Test uçuşu

Mesut Bey öncelikle sevdiklerinizle nice mutlu yıllar dilerim.

Çalışmanızın sonucunu merakla bekliyorduk. Ve yine sonuç sürpriz olmadı.

Tebrikler...

DFC kafa Test uçuşu

Üstad eline, sticklerine sağlık. :bravo:

Hiç şüphemiz yoktu zaten senin elinden çıkan bir parçadan. :)

Süper bir uçuş izlemiş olduk bu sayede. :laugh:

DFC kafa Test uçuşu

Kesinlikle süpriz olmayan :laugh: güzel ve başarılı bir uçuş olmuş :halay: Sticklerine sağlık üstad %p

Hava son dakika güzel olunca bugün micro ile takılmak durumunda kaldım :-\ Sayende nitro sesi ile kulaklarımızın pası çözüldü, pazar akşamına güzel bir süpriz oldu :yuppi:

DFC kafa Test uçuşu

Cahit Kaş' Alıntı:
Mesut Bey öncelikle sevdiklerinizle nice mutlu yıllar dilerim.

Çalışmanızın sonucunu merakla bekliyorduk. Ve yine sonuç sürpriz olmadı.

Tebrikler...

Cahit bey teşekkür ederim Amin cümlemize :)

DFC kafadan bende farklı bir sonuç beklemiyordum sürprüz olmadı benim içinde ama beni asıl etkileyen şey , orjinal DFC kafa kadar iyi sonuç vermesi , sonuçtan kastım kumandamda ve FBL ünitede hiçbir ayar değişikliği yapmadım ve el aşıklanığım neyse ona beklediğim tepkileri verdi :)

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad eline, sticklerine sağlık. :bravo:

Hiç şüphemiz yoktu zaten senin elinden çıkan bir parçadan. :)

Süper bir uçuş izlemiş olduk bu sayede. :laugh:

Teşekkür ederim Türker :) modelin performansıda beni şaşırttı açıkçası dün :) yalnız ufak bir sorunum var :( egzoz 3 4 ay önceki kırımımda manifolttan hafif bir yamulması olmuştu , sanırım o zaman kılcal çatlak oluştu egzozda çünkü dün 4. depoda egzoz kabak çiçeği gibi yarıldı :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle süpriz olmayan :laugh: güzel ve başarılı bir uçuş olmuş :halay: Sticklerine sağlık üstad %p

Hava son dakika güzel olunca bugün micro ile takılmak durumunda kaldım :-\ Sayende nitro sesi ile kulaklarımızın pası çözüldü, pazar akşamına güzel bir süpriz oldu :yuppi:

Mehmet abi teşekkür ederim, aslında bende uçuşa gitmeyecektim bu hafta, Mutlu ve Yıldıray biz alandayız gel diye mesaj atmaları sonucu Öğlen kızımında uykuya yatmasından fırsat bilip arada 3 saatliğine kaçamak yaptım :D çok keyifli bir gündü benim için :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Döktürmüşsün yine Mesut bugün kaçamak yapmışsınız. :rolleyes:

Teşekkür ederim Celalettin abi :) kaçamak oldu gerçekten hiç gitmeye niyetim yoktuda Yıldırayla Mutlu kanıma girdi :D

DFC kafa Test uçuşu

Mesut abi helal olsun güzel olmuş sorunsuz uçmuş :) Yalnız kde kopyası tarot hub almışsın neden ki ? :)

DFC kafa Test uçuşu

DenizSERT' Alıntı:
Mesut abi helal olsun güzel olmuş sorunsuz uçmuş :) Yalnız kde kopyası tarot hub almışsın neden ki ? :)

çünkü KDE ninki 80 dolar :D :D yok asıl neden bu değil tabi , eski HUB ta 1 adet jesus bolt deliği var başkada bir vida yok ve ana şaftı tutması bununki gibi sağlıklı değil bu nedenlerden biri, birde eski HUB ın boyu uzundu kısalttım ve içine şaftın gireceği deliği açtım ama Tornada açılmadığı için hafif yamuk delmişim ve bu işki palin farklı açıda dönmesine neden oluyordu.

buda egzozun son hali :D

DFC kafa Test uçuşu

yok be Deniz işim olmaz artık bununla :D sağolsun Edizde Outrage 56 varmış onu aldım :)

DFC kafa Test uçuşu

Mesut AKIN' Alıntı:
yok be Deniz işim olmaz artık bununla :D sağolsun Edizde Outrage 56 varmış onu aldım :)
Kötü olmuş ama herşey de vardır bir hayır derler %p Bence yenisi daha yakışıklı üstad ;) :D

DFC kafa Test uçuşu

Mehmet abi benim alıcağım Evo56 modeli :) biraz çirkin ama olsun :D

şimdi baktımda aslında çokta çirkin değilmiş :D çirkin güzeli :D

Ynt: DFC kafa Test uçuşu

Egzozun montajini yaptim , vallahi bekledigimden cok daha guzelmis :) karton kutusunda kadife kumas ozel kilifi vardi hos bir detay , kullaniciya kendini ozel hisettiriyor :)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1392672482024.jpg
    uploadfromtaptalk1392672482024.jpg
    30.8 KB · Görülme: 57
  • uploadfromtaptalk1392672507261.jpg
    uploadfromtaptalk1392672507261.jpg
    71 KB · Görülme: 58

Mesut AKIN' Alıntı:
Egzozun montajini yaptim , vallahi bekledigimden cok daha guzelmis :) karton kutusunda kadife kumas ozel kilifi vardi hos bir detay , kullaniciya kendini ozel hisettiriyor :)
Gayet yakışıklı olmuş bence üstad, güle güle kullan. :thumbup:

Mesut AKIN' Alıntı:

yakışıklı olmuş baya :) skid borusuda gözümden kaçmadı :D