Diğer Hobilerimiz

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Hep model hep model nereye kadar arkadaş :D :D başka hobilerimiz yokmu bizim :D benim araba ve fotoğrafçılık hobim var :p daha öncede corolla ile oynamıştım şimdide Yarisle oynuyorum :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Diğer Hobilerimiz

Ben de eskiden Focus ile çok oynamışımdır! :)

Diğer Hobilerimiz

Sümer abi bende corollaya epey bişeyler yapmıştım :) yarise çok fazla yapmadım , H&R Racing Spring , ChipBOX , 16 inç jant lastik , DRL gündüz farları , Torpido aydınlatması , Bagaj aydınlatması , arka yolcu aydınlatması gibi şeyler yaptım şimdilik :)

yaptığın işleri şimdi inceledim abi :) sende az değilmişsin hani :lollol: :lollol: :halay: :halay:

• Beğen
Diğer Hobilerimiz

Zamanında bende cep telefonu işletim sistemleri ile uğraşıp, özel ROM'lar (Efsane telefon HTC Diamond için) yazıp yayınlamıştım. Hatta bir ara işi o kadar abartmıştık ki, yeni sürüm yayınlanmadan önce değişik uluslardan oluşan TEST TEAM ön kontrol ve testleri yapıyorlardı :D

Bu da ilgili forum konusu :

• Beğen
Diğer Hobilerimiz

Bu arada üstad iki güzel hobi (araba ve fotografçılık) birleşince sonuçlar müthiş :thumbup:

------------------------------------------------------------------------------

Sümer abim, seni neden çok sevdiğimi şimdi daha net anladım. Demek ki helici heliciyi görünce hissediyor :D

• Beğen
Diğer Hobilerimiz

Oooo azıcık deşince neler çıktı ortaya. Hem de XDA-Developers haa... :) Hiçbiriniz normal değilsiniz ki zaten! :D
Mehmet'ciğim o utanç fotoğrafını nereden buldun?! :D

• Haha
Diğer Hobilerimiz

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada üstad iki güzel hobi (araba ve fotografçılık) birleşince sonuçlar müthiş :thumbup:

------------------------------------------------------------------------------

Sümer abim, seni neden çok sevdiğimi şimdi daha net anladım. Demek ki helici heliciyi görünce hissediyor :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :halay: :halay: :halay: :halay: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Sümer abide az değil hani :D :D :laugh: :laugh: :laugh:

Mehmet abi bu rom işlerini yazmayı becerememde çok iyi kullanırım :D valla sendede ne cevherler varmış :D bizim LG G2 ye bi rom yapıversene abi :D kit kat geldi güncelleme ama yükleyen bağzı kişiler ısınma sorunu olduğunu ve şarjın daha az gittiğini söylüyor donanımhaberde :D

araba konusu tam bir hastalık bende , nedense accayip seviyorum arabayla uğraşmayı :) seneye bi proje var aklımda :) GolF MK2 alıp toplıycam kısmet olursa :)

• Beğen
Diğer Hobilerimiz

Sümer Yamaner' Alıntı:
Oooo azıcık deşince neler çıktı ortaya. Hem de XDA-Developers haa... :) Hiçbiriniz normal değilsiniz ki zaten! :D
Mehmet'ciğim o utanç fotoğrafını nereden buldun?! :D
Aynen abi, hepimizde küçük de olsa bazı problemler var galiba :lollol:

Bu arada o UĞUR fotoğraflarını sen zamanında paylaşmıssın, ben sadece hatırlatma yaptım abi :laugh: :D

Mesut AKIN' Alıntı:
:lol: :halay: :thumbup: :thumbup: Sümer abide az değil hani :D :D :laugh: :laugh: :laugh:

Mehmet abi bu rom işlerini yazmayı becerememde çok iyi kullanırım :D valla sendede ne cevherler varmış :D bizim LG G2 ye bi rom yapıversene abi :D kit kat geldi güncelleme ama yükleyen bağzı kişiler ısınma sorunu olduğunu ve şarjın daha az gittiğini söylüyor donanımhaberde :D

araba konusu tam bir hastalık bende , nedense accayip seviyorum arabayla uğraşmayı :) seneye bi proje var aklımda :) GolF MK2 alıp toplıycam kısmet olursa :)
Üstad ben zaten Sümer abimizin olaylara yaklaşım tarzında zamanında heli ile uğraştığını zaten tahmin etmiştim, ama bu kadar olduğunu bilmiyordum ;D

ROM olayı ile tam 2 sene uğraştım. Hatta bir tane Yunanlı rakibim vardı, resmen yeni sürüm konusunda arkadaş ile yarış halinde idik. Ne zaman o bu işi bıraktı, işin tadı tuzu kalmadı. Android konusunda hiç tecrübem olmadı. Ben bıraktığımda Android daha henüz apalama aşamasındaydı :laugh:

Allahtan hiç bir zaman araba merakım olmadı. Yoksa ona da yoktan bulaşmıştım :thumbup:

Ynt: Diğer Hobilerimiz

Arkadaşlar bende hobi olarak 1 mt akvaryum'um var. Araba merakım hiç olmadı. Askerde bahriyeliydim o zamanlar askerden sonra bi kaç Statik savaş gemisi modeli ile uğramışlığım var.

Diğer Hobilerimiz

Zamanında bende cep telefonu işletim sistemleri ile uğraşıp, özel ROM'lar (Efsane telefon HTC Diamond için) yazıp yayınlamıştım. Hatta bir ara işi o kadar abartmıştık ki, yeni sürüm yayınlanmadan önce değişik uluslardan oluşan TEST TEAM ön kontrol ve testleri yapıyorlardı :D

Bu da ilgili forum konusu :

Helal :bravo:

Diğer Hobilerimiz

Her ne kadar şu sıralar biraz durulmuş olsamda hareketli faaliyetlerde başka bir hobimdir diyebilirim. Hareketi seviyorum...

Dönemsel olarak ağırlık verdiğim bazı hobiler oldu :

- Motosiklete merak sardım bir sıra özellikle de offroad parkurlara

- Bir dönem Snowboard gündemdeydi

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

- Hazır boarda başlamışken sudakine de bakayim dedim

- Müziği de ihmal etmek olmazdı tabi

Hepsini hobi niteliğinde amatörce gerçekleştirdim ve hepsinden de ayrı bir keyif aldım. İnşallah koşulların uygun olduğu bir zaman yakalayabilirsem yeni girişimlerde de bulunmayı çok istiyorum. :laugh:

Diğer Hobilerimiz

Sümer Abi bu fotoğrafı görünce içimi bir coşku kapladı resmen. :D Bende kendi kendime sorup duruyordum, nasıl oluyorda fanatik bir uçakçıyla bu kadar çok noktada hemfikir olabiliyorum diye. :lollol:

Karanlık tarafa bir adım atmak yeterlidir benim gözümde. :laugh: Nerdeyse tereddüt etmeye başlayacaktım bu uçakçılara da haksızlık mı ediyorum acaba diye. :lol: :lol:

Karanlık tarafa her zaman bekleriz Abi, başımızın üzerinde yerin var. :saygilar: