DIY Devir Sayaci

DIY Devir Sayaci

Sümer Yamaner' Alıntı:
Şimdiye kadar niye etmedin diyebilirsiniz. Uçağı biraz dağıtıp geri toplamam gerekiyor ve ben inanılmaz üşengeç bir adamım...
Evet inanamadık abi :lol: sen de şayet kendini usengec diye nitelendiriyorsan artık :lol;

Sent from my iPhone using Tapatalk

DIY Devir Sayaci

Sümer Yamaner' Alıntı:
...Şimdiye kadar niye etmedin diyebilirsiniz. Uçağı biraz dağıtıp geri toplamam gerekiyor ve ben inanılmaz üşengeç bir adamım...
Üşengeçlikten ziyade bence çalışan birşeye dokunmama iç-güdüsü olabilir bu Sümer abi. :laugh: Ben TV'nin kumanda pili zayıfladığında bile tamamen bitmeden son ana kadar değiştirmiyorum, ne olur ne olmaz. :lollol:

DIY Devir Sayaci

Türker Akgün' Alıntı:
Ben TV'nin kumanda pili zayıfladığında bile tamamen bitmeden son ana kadar değiştirmiyorum, ne olur ne olmaz. :lollol:

Bu harikaydi :)

Modelci tipi davranis degisikligi evre III , durum sakat.

DIY Devir Sayaci

Türker Akgün' Alıntı:
Üşengeçlikten ziyade bence çalışan birşeye dokunmama iç-güdüsü olabilir bu Sümer abi. :laugh: Ben TV'nin kumanda pili zayıfladığında bile tamamen bitmeden son ana kadar değiştirmiyorum, ne olur ne olmaz. :lollol:

Tembelliğime uydurduğun kılıf için teşekkürler. Artık iyi bir savunmam var. Çalışan şeye dokunmuyorum işte yahu... :D :p

DIY Devir Sayaci

Meğer sorun arkadaşın ateşleme çıkışındaymış. Alet fıstıklar gibi çalışıyor. Ufak bir kalibrasyon istiyor ki çocuk oyuncağı...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DIY Devir Sayaci

Sümer Yamaner' Alıntı:
Meğer sorun arkadaşın ateşleme çıkışındaymış. Alet fıstıklar gibi çalışıyor. Ufak bir kalibrasyon istiyor ki çocuk oyuncağı...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oleyyy :halay: :bravo: Sonunda cihazimiz calisti ve sorun da bizden kaynakli degilmis :bravo:

Turkere soyleyelim de artik bu ayki maas ile 1 tane siparis gecsin artik ;D

DIY Devir Sayaci

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Turkere soyleyelim de artik bu ayki maas ile 1 tane siparis gecsin artik ;D
Benim ürün bu değildi Mehmet abi, onunla alakalı arge çalışmaları devam ediyor olsa gerek. :laugh:

Takipteyim. %p

DIY Devir Sayaci

Sümer Yamaner' Alıntı:
Senin dizaynlarda bütün ekipmanların S.Y. marka olması gerekiyor bence Sümer abi, uyum sağlayamamıştır kaliteyi görünce. :coolxf:

DIY Devir Sayaci

Hahahaaa...

Neyse ben hala tatmin olmadım. Çünkü OLED ekran en parlak haliyle bile gün ışığında zor okunuyor. Bugün Banggod'dan 4 haneli 7 segment göstergelerim geldi. Şimdi onların arayüzünü test ettim. Gayet iyi oldu. Yemekten sonra yazılımı klasik 7 segment LED gösterge ile çalışacak hale getireceğim. Muhtemelen çok daha iyi okunacak... Bu arada Türker'ciğim senin projeyi bekletiyorum ki arada biraz daha para biriktir... :p :D

DIY Devir Sayaci

Ekran şöyle olacak...

[attachimg=1]

İşin kötüsü maliyet 4 dolar birden düşüyor!

Ekli dosyalar

• pic00001.jpg
    pic00001.jpg
    46.8 KB · Görülme: 44
DIY Devir Sayaci

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ekran şöyle olacak...

İşin kötüsü maliyet 4 dolar birden düşüyor!
Ekran cok parlamis, ellerine saglik abi. Yanliz bu sekil cok yakmasin simdi :laugh: ;D

DIY Devir Sayaci

Bu akşam biraz daha yol aldık.
Üzülerek şimdilik de olsa bir library ile sürüyorum göstergeyi. Muhtemelen ileride doğrudan sürerim. Çünkü her zamanki gibi library dokümantasyonu sıfır. Ancak deneme yanılma ile yol alınabiliyor. Yine de şimdilik emin adımlarla ilerliyoruz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol