Durafly Skymule Fpv Uçağı

syntaxerror

Çalışkan Uye
Hep aydınlık taraf olmaz, birazda karanlık tarafa geçelim dedik, fpv olayına Cargo tipi bir köpük uçakla girdik. :yuppi:
Gümrüğe takıldık hemde tam 90 dan.Hatrı sayılır bir gümrük ücreti ödedik, kargoda cabası tabi.
Gümrükçü arkadaşımı azminden dolayı tebrik ediyorum :)p .Bildiginiz üzere hobby king de siz Euroware house seçmedikçe hep international da açılır.
Gümrükçü arkadaşım eurowarehouse fiyatını bulmuş ve beni o fiyat üzerinden gümrüklendirmiş .Keşke ülkemin tüm memurları bu kadar işinin hakkını verse, herşey güllük gülistanlık olur.
nasipse haftayada maiden olur.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Rafet. :bravo:

Arada böyle ufak tefek bölge ihlalleri olabilir :laugh: Modelde güzel birşeymiş, uçuşunu merak ettim doğrusu. :RCKolik:

Keyifli uçuşlar olsun, heli arasında aradabir kaçamak yapmak için ideal bence. :evil:

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rafet :thumbup: Demek sen de FPV kervanına katıldın :bravo: Güzel günlerde bol keyifli uçuşlar dileriz :yuppi:

Bu arada cumayı yemeseymişsiniz iyiymiş ya neyse :laugh: :D

Tam anlamam ama bu uçak bana deniz uçağını hatırlattı. Özellikle çift pervane ve renkleri ile gerçekten güzel bir uçak %p Kayak takımı, Normal ve FPV Canopy, Geniş iç hacim de extraları :yuppi:

Toplama aşamalarını ve maiden 4 gözle bekliyoruz :halay: Bu arada unutmadan FPV indeks sayfamıza hemen bu uçağımızı da ilave edelim :RCKolik:

Bu arada üretici firma tarafından hazırlanan güzel bir tanıtım videosu da benden gelsin ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tam anlamam ama bu uçak bana deniz uçağını hatırlattı.

Mehmet abi uçagın deniz uçagına çevrilmesi 15 dolar maliyet tutuyor, paraşütcü uçagına çevrilmesi 2 servoya bakıyor.
Frklı varyasyon videolarını ekliyorum...

Rafet kardeşim hayırlı olsun kırım görmesin diyecem ama aklıma
Meşhur bir uçakcı ata sözü geliyor malum her uçak kırıma mahkumdur :eek:
Ama uçak çok hoş ve sağlam duruyor üstten kanat olması kullanımı baya kolaylaştırıyor . Sadece su uçağı modu bana güven vermedi ped le suya engel olmak yetersiz gibi birde sakın denizde tuzlu suda deneme :D pad falan fayda etmez genel anlamda süper bir uçak takacaksın action kamerayı verecen gazı kırımsız uçuşlar dilerim

rafet odabaş' Alıntı:
Mehmet abi uçagın deniz uçagına çevrilmesi 15 dolar maliyet tutuyor, paraşütcü uçagına çevrilmesi 2 servoya bakıyor.
Frklı varyasyon videolarını ekliyorum...
Dahane olsun Rafet :halay: Normalde FPV ucaklari gorsel anlamda pek tadmin edici olmuyor ama bu ucak epey iyi bu konuda :thumbup:

Gerci havalar kotu gidiyor ama hazir aklima gelmisken maiden henuz olmadi degil mi Rafet ??

Ynt: Durafly Skymule Fpv Uçağı

Abi bursada havalar baya kötü gidiyor Maiden olmadı daha. Maiden olunca mutlaka koyacağım.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hayırlı olsun. Güzel uçak.