Dx4 ve dx6 farkları

warlocksk

Yeni Uye
Selamlar,
Qx 350 nin yanında gelen dx4 kumandayı kullanıyorum fakat pek memnun değilim. Gaz bi tuhaf ve bildiğiniz üzere istenildiği şekilde programlanmıyor. Quad ı komple yeniledim ve bunu yapmışken bir de kumanda alayım dedim ama sipariş vermeden önce size bi sormak istedim. (Quad ile ilgili bi konu açacağım gün içinde). Şimdi ben dx6 aldığımda gimbal ı kontrol edebilmek ve istediğim şarteli istediğim gibi programlamak dışında ne kazanmış oluyorum ? Tamam Konuşuyor vs extra olarak ama sadece gimbal Kontrolü için 170-200€ gibi bi rakam değer mi ?

Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dx4 ve dx6 farkları

Gokhan Ergunduz' Alıntı:
Selamlar,
Qx 350 nin yanında gelen dx4 kumandayı kullanıyorum fakat pek memnun değilim. Gaz bi tuhaf ve bildiğiniz üzere istenildiği şekilde programlanmıyor. Quad ı komple yeniledim ve bunu yapmışken bir de kumanda alayım dedim ama sipariş vermeden önce size bi sormak istedim. (Quad ile ilgili bi konu açacağım gün içinde). Şimdi ben dx6 aldığımda gimbal ı kontrol edebilmek ve istediğim şarteli istediğim gibi programlamak dışında ne kazanmış oluyorum ? Tamam Konuşuyor vs extra olarak ama sadece gimbal Kontrolü için 170-200€ gibi bi rakam değer mi ?

Teşekkürler.

Merhaba
kumandaya o fiyatı vermekle ne kazanacağınızı sormuşsunuz, eski kumandanızda yapamadıklarınızı kazanmak yeter diye düşünüyorum, switch fazlığı stick hassasyeti bir kumanda için en büyük kazanç, değip değmeyeceği konusuna geline ileride de bu hobiye devam etme arzunuz varsa fazlasıda gerekir ama maddiyat tabiki önemli, onun için işinize yarayacağını düşüyorum dx6 nın, dahada ekonomik olsun diyorsanız 9x turnigy ya da flysy t9x de işinizi görür.

Teşekkür ederim Sekçuk bey.

Verdim siparişi. Olur da Dediğiniz gibi daha da gelişmiş cihazlara ihtiyacım olacak kadar devam edersem dx9 gibi bişeyler düşünürüm tekrar. Şimdilik dx6 Fazlasıyla işimi görecek diye düşünüyorum.