Dx6i Gyro'yu Gear Kanalına Atama

Cahit Kaş' Alıntı:
Yanında bi alıcı ve bir servo varsa yeni model açıp alıcıyı bindle. Sonra gear kanalına servoyu tak. Gyro menüsünü de aktif et. Sonra gyro gain değiştirdikçe gear kanalına takılı servonun hareket ettiğini göreceksin. Şayet hareket etmezse o zaman gear kanalını gyroya ataman gerekir.
Evet abi gain verince haraket ediyor

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demek ki kanal atamaya gerek yok. Ben heli ile ilgili araştırma yaptım ama gain ile ilgili hiçbirşey bulamadım.
Sanırım sen kuyruk kaçmasından dolayı gain değiştirmek istiyorsun. Eğer kuyruk kaçması sonradan oluşan bir durum ise bence gain ile ilgisi yoktur.

Cahit Kaş' Alıntı:
Demek ki kanal atamaya gerek yok. Ben heli ile ilgili araştırma yaptım ama gain ile ilgili hiçbirşey bulamadım.
Sanırım sen kuyruk kaçmasından dolayı gain değiştirmek istiyorsun. Eğer kuyruk kaçması sonradan oluşan bir durum ise bence gain ile ilgisi yoktur.
Ani arti acida kuyruk kacmasi oluyo evet Mehmet abiylede gorustum onlar hic ellemiyormus gain felan micro oldugu icin dogal diyor ben sadece merak ettm gai verince acaba tepkide bir degisme olacak mi ama yapamadim artik boyle kullanmaya devam edicez [emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi