E-flite Extra 300 1.3m BNF

Vantilatörden dönme uçakcıların ortak sorunu bu.
Dogru tespit ustad...

Ali Haydar inisin de ucarak yapilan bir eylem oldugunu anlamis oldu...:saygilar: Tum forum adina bir plaket takdim etmek istiyorum :hoppa:

Vantilatörden dönme uçakcıların ortak sorunu bu. Heli ile başlayıp uçağa devam etmeye kalkanların hepsinde aynı durumu gördüm.

Vantilatörden dönme uçakcıların ortak sorunu bu. Heli ile başlayıp uçağa devam etmeye kalkanların hepsinde aynı durumu gördüm.
Bir şeyin uçabilmek için illa burnunun dikine gitmek zorunda olduğunu kabullenmek ve bu hayal kırıklığını atlatmak biraz zaman alıyor Deniz abi ondandır. :lol:

Vantilatörden dönme uçakcıların ortak sorunu bu.

Olsun ama dondu mu ? Dondu... Artik inebildine gore, mesele yok :)

Diyor ya Mevlana

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük.​

Bende de durum bu şekilde abi :lol::lol: Uzun zamandır uçuş yapmıyorum zaten. Uçuşa başladığım gibi imac de başlamış oldum :)

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Diyor ya Mevlana

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük.​

Bende de durum bu şekilde abi :lol::lol: Uzun zamandır uçuş yapmıyorum zaten. Uçuşa başladığım gibi imac de başlamış oldum :)
Laynnn... Hemen sosyal mesaj... Üflerim şimdi gelirsem yaprağını baharını... O açılar ne öyle sen onu de bakalım önce :lol:

Hava kapalı diye çok tedirgin gittim uçuşa ama baya keyifli bir gün oldu. Bir uçuşu da sizlerle paylaşayım. Bilmeyenler için sekansı paylaşıyorum. Bu sekansı 2 kez uçuyorum ve iniş yapıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:bravo:
Hava kapalı diye çok tedirgin gittim uçuşa ama baya keyifli bir gün oldu. Bir uçuşu da sizlerle paylaşayım. Bilmeyenler için sekansı paylaşıyorum. Bu sekansı 2 kez uçuyorum ve iniş yapıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bundan sonrasi icin Flight Coach kayitlarini videolarla birlikte paylasirsan heveslenenlere de faydasi olur...

@Sumer Yamaner abin de IMAC'e başlamış hatırlı dostları vasıtasıyla... Elimde ciddi kanıtlar da var :lol: Hadi hayırlı uğurlu olsun:halay:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Bundan sonrasi icin Flight Coach kayitlarini videolarla birlikte paylasirsan heveslenenlere de faydasi olur...
Hemen geldi taze perfect sekanslarım :coolxf:
@Sumer Yamaner abin de IMAC'e başlamış hatırlı dostları vasıtasıyla... Elimde ciddi kanıtlar da var :lol: Hadi hayırlı uğurlu olsun:halay:
Bu güzel habermiş abi :D Hayırlı olsun bakalım 😍

Son düzenleme:
Hemen geldi taze perfect sekanslarım :coolxf:

Bu güzel habermiş abi :D Hayırlı olsun bakalım 😍

Kural 1...
Flight Coach kullaniyorsaniz mental olarak hazir olmak gerekiyor... Cunku baya dobra bir arkadastir kendisi... Moral bozucu olabiliyor... Ingiliz esprisi gibi valla:coolxf:

Kural 2...
Her ucustan sonra, hareketleri analiz edip ona gore nerede ne yapmisim, nereyi nasil yapayim diye uzerinde dusunerek sonraki ucusu kafada canlandirmak gerekiyor

Kural 3...
Su GPS kesintisine bir cozum bulmak, daha da verimli calismasini saglamak gerekiyor :rolleyes:

Kural 4...
Bol bol kilometre yapmak gerekiyor :saygilar:

Sonunda mesafe ve hareket olcekleri oturmaya basladi...

Simdi cok daha net sekilde cizgi ve acilari keskinlestirmen icab ediyor...

Video ya da FC olmasa, disardan bakan bir gozun belki hosuna gidebilir ancak biz cizgi ve aci hatalarinin farkindayiz su an... Duzeltmek senin elinde... Gelismeleri burdan da paylasirsan sevinirim...