eachine 250 racer çalışmıyor

Levent Uygun' Alıntı:
Sitesinde diyor ki: "The cc3d flight control board that comes in the racer 250" ;)

Bu arada kumandanın gaz kolu sağda mı, solda mı? eğer sağda ise ve siz sola almak istiyorsanız, bu işlem mekanik müdahale ile olur, internette bu işlemler ile ilgili çok video ve bilgi var.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

levent abi keşke önceden izleseydim bunu :D neyse olan oldu yine bi şansımı deiyeyım bu gösterdigin yol ile olumlu olumsuz buraya yazayım

selçuk kardeş acemiyim kusura bakma kontrol kartında

ZFEAE42E
07DF0908

RAKAMLARI VAR bumudur tam çıkartamadım bende

levent arkadaşımızın gödneridigi youtube videousu bayağı fikir verdi denicem sonucu buraya en kısa zamanda yazıcam...

Levent Uygun' Alıntı:
Sitesinde diyor ki: "The cc3d flight control board that comes in the racer 250" ;)

Bu arada kumandanın gaz kolu sağda mı, solda mı? eğer sağda ise ve siz sola almak istiyorsanız, bu işlem mekanik müdahale ile olur, internette bu işlemler ile ilgili çok video ve bilgi var.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

abim burdaki gibi değiştim cihaz ok dir oldu çok teşekkürler yanlış ışık değişme ve uçuş modu değişme yerleri değişmiş onu nasıl düzelteceğimi bulamadım dedim size sormadan kurcalamayayım....bütün yazan arkdaşlara çok teşekkürler

levent abi resmide atıyorum değişen tuşları

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İbrahim kardeşim bir şey değil, fakat ben sizin kumanda cihazınız hakkında pek bilgi sahibi değilim zira kullanmadım, kumanda cihazının kullanma kılavuzuna bakın. :eek:kuyun:
Ayarlar menüsünden, anahtarların, gerekli kanallara nasıl atandığını bilmek yeterli olacaktır ayrıca sizin kumanda dan kullanan arkadaşlar da yardımcı olacaktır.
Başarılar. :)

Levent Uygun' Alıntı:
İbrahim kardeşim bir şey değil, fakat ben sizin kumanda cihazınız hakkında pek bilgi sahibi değilim zira kullanmadım, kumanda cihazının kullanma kılavuzuna bakın. :eek:kuyun:
Ayarlar menüsünden, anahtarların, gerekli kanallara nasıl atandığını bilmek yeterli olacaktır ayrıca sizin kumanda dan kullanan arkadaşlar da yardımcı olacaktır.
Başarılar. :)

teşekkürler levent abi tavsiyelerini deniyip cevap yazıcam