EC-135 Eurocopter Fuselage ile Mini titan e325 V1

Tebrikler Hakan. Zoru başarmışsın. Çok güzel görünüyor.
İnşallah bol bol uçurursun. Aslında benim olsa evin bir köşesine koyar seyrederdim.

Hakan abi Modelden gözümü alamadım, Maşallah çok şık ve güzel duruyor, ayrıca uçuşta mükemmeldi 4 pal mi böyle stabil yapıyor yoksa pilotajmı onun yorumunu sana bırakayım tam bir scale olmuş. hayırlı olsun kırımsız uçuşlar. :thumbup: :thumbup:
Yengeninde eline sağlık. :saygilar:

Hakan abi mükemmel olmuş Allah nazardan saklasın havada çok tatlı duruyor.
Bundan sonraki adım eğer düşünülürse 6s setup olur sadece.

Maşallah çok gerçekten çok güzel gözüküyor Hakan abi, eline emeğine sağlık :) :saygilar:

ahmet atıcı' Alıntı:
Hakan ellerine sağlık çok başarılı bir maiden olmuş.Model çok güzel olmuş ve de çok güzel bir uçuş,masallah diyelim.Kırımsız keyifli uçuşlar. :saygilar:

Teşekkür ederim Ahmet , :saygilar:

Cahit Kaş' Alıntı:
Tebrikler Hakan. Zoru başarmışsın. Çok güzel görünüyor.
İnşallah bol bol uçurursun. Aslında benim olsa evin bir köşesine koyar seyrederdim.

Teşekkür ederm Cahit hocam , galiba başardık :D , zaten uçmadığı günler vitrinde epey bir seyretmiştim , ama bugün başka bir keyifle seyrediyorum , sana da şiddetle tavsiye ederim , gerçi 3 D heyecanı vermez ama , ileride belki denersin... :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hakan abi Modelden gözümü alamadım, Maşallah çok şık ve güzel duruyor, ayrıca uçuşta mükemmeldi 4 pal mi böyle stabil yapıyor yoksa pilotajmı onun yorumunu sana bırakayım tam bir scale olmuş. hayırlı olsun kırımsız uçuşlar. :thumbup: :thumbup:
Yengeninde eline sağlık. :saygilar:

Eyvallah Mustafam , o senin güzelliğin , model ne yalan söyleyeyim benim de uçarken hoşuma gitti , biraz daha gerçekçi uçuş pilotajına ihtiyacı var...(uçmaya uçmaya parmaklarım paslanmış :laugh: )4 pal 2 pal gibi değil malesef , bu uçuştan daha mükemmel yapmak da mümkün , ama işin cılkı çıkıyor , paliydi , kafasıydı , motoruydu , esc'siydi , bi tomar daha dolar sıkıştırmak lazım anlayacağın :D

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Hakan abi mükemmel olmuş Allah nazardan saklasın havada çok tatlı duruyor.
Bundan sonraki adım eğer düşünülürse 6s setup olur sadece.

Amin sevgili kardeşim...çok teşekkür ederim .Dediğin gibi 6s setup da iyi olur zannımca...Ne kadar güç , o kadar rahat uçuş... :saygilar:

Can Sismaneli' Alıntı:
Maşallah çok gerçekten çok güzel gözüküyor Hakan abi, eline emeğine sağlık :) :saygilar:

Teşkkürler Can kardeşim... , gün gelir sen de denersin belki.... :D :saygilar:

Hakan abim maşallah diyorum tek kelime ile :thumbup: :bravo:
Ayarıydı, motoruydu, paliydi, devir kaybıydı... hepsini tek tek hatırlıyorum çok emek var çooook %p
Son halinden önceki paylaşımını kaçırmışım, şimdiki full scale halini görünce inanki heyecanlandım :)

Masada da havada da duruşu mükemmel :halay: :halay: :halay:
Rabbim kaza bela vermesin en güzel uçuşlarını yaparsın inşallah...
İnanki çok sevindim ve iştahım kabardı :p

Hakan abi eline sağlık, hayırlı uğurlu olsun :)

Görüntüsü zaten vitrinlik :agreed: Zamanında anket konusu yapmıştın, orda da fenestronlu olan versiyona oyumu vermiştim, zaten scale olan görüntüyü daha da bi scale yapıyor :)

Pallerin rengi de kasıtlı mı, eldekilerden kullandım da demişsin videoda ama tam uymuş %p

Bunun sağına soluna bir iki de led yaptın mı tamamdır. Öyle switch kontrollü, kumandadan aç kapa olmasına gerek yok, 1s pilden falan beslenen sürekli açık kalacak olan bişey olsa da yeter bence :)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Hakan abim maşallah diyorum tek kelime ile :thumbup: :bravo:
Ayarıydı, motoruydu, paliydi, devir kaybıydı... hepsini tek tek hatırlıyorum çok emek var çooook %p
Son halinden önceki paylaşımını kaçırmışım, şimdiki full scale halini görünce inanki heyecanlandım :)

Masada da havada da duruşu mükemmel :halay: :halay: :halay:
Rabbim kaza bela vermesin en güzel uçuşlarını yaparsın inşallah...
İnanki çok sevindim ve iştahım kabardı :p

Eyvallah ibrahim kardeşim , çok sağolasın...Amin diyelim..Dediğin gibi epey bi uğraştırdı ama havlu atmadık çok şükür...
Bu arada seni özler olduk , senden de ataklar bekliyorum kardeşim , sana da yapacağız bunlardan bir tane biliyorsun ;) :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hakan abi eline sağlık, hayırlı uğurlu olsun :)

Görüntüsü zaten vitrinlik :agreed: Zamanında anket konusu yapmıştın, orda da fenestronlu olan versiyona oyumu vermiştim, zaten scale olan görüntüyü daha da bi scale yapıyor :)

Pallerin rengi de kasıtlı mı, eldekilerden kullandım da demişsin videoda ama tam uymuş %p

Bunun sağına soluna bir iki de led yaptın mı tamamdır. Öyle switch kontrollü, kumandadan aç kapa olmasına gerek yok, 1s pilden falan beslenen sürekli açık kalacak olan bişey olsa da yeter bence :)

Sağolasın Rasim kardeşim , cümlemizin modelleri hayırlı olsun.... :saygilar:
Valla arkadaş sen hakikaten master degree olmuşsun , gözünden de birşey kaçmıyor helal olsun... :thumbup: , evet , ışık sistemi döşeli , 6v ile çalışıyor , daha onun çalışmasına yoğunlaşmamıştım , anahtarlama yapan bir malzeme eksik , onu temin edince ışıkları da yanacak... :saygilar:

Hakan, ellerine sağlık! :bravo: Çok güzel bir model, çok güzel bir uçuş olmuş! Kimse ile yarışmadığımıza göre, ne zaman biterse o zaman bitsin modeller. Sabırla koruk helva olurmuş, sende de ölçekli bir model olmuş.

Omer Erkan' Alıntı:
Hakan, ellerine sağlık! :bravo: Çok güzel bir model, çok güzel bir uçuş olmuş! Kimse ile yarışmadığımıza göre, ne zaman biterse o zaman bitsin modeller. Sabırla koruk helva olurmuş, sende de ölçekli bir model olmuş.

Sağol Ömer abi , beğenmene çok sevindim :saygilar: Hele hele böyle güzel atasözleri çıkınca daha bir seviniyorum.Sabırla koruk helva olurmuş...Unutulmaması gereken güzel bir atasözü... :bravo: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eyvallah ibrahim kardeşim , çok sağolasın...Amin diyelim..Dediğin gibi epey bi uğraştırdı ama havlu atmadık çok şükür...
Bu arada seni özler olduk , senden de ataklar bekliyorum kardeşim , sana da yapacağız bunlardan bir tane biliyorsun ;) :saygilar:

Ben de sizleri özledim abi :embarras:
Bilmem miiii. Yapıcaz Allah'ın izniyle birgün inşallah :saygilar:

Hakan abi eline sağlık ne kadar güzel bir model olmuş, umarım bir gün canlı da görürüz Burdur'da :)
Kırımsız uçuşlar dilerim :halay: :hoppa:

Vay kardeşim :thumbup: Emeğine yüreğine sağlık :bravo:

Model de, son uçuş da bence gayet başarılı :halay: Yenğemize özellikle bu güzel video çekimleri için ayrıca teşekkürler :saygilar:

Evet yeni projemiz nedir peki :D ;D