EC-135 Eurocopter Fuselage ile Mini titan e325 V1

Hakan abi, iyi heyecanlandırdın bizi doğrusu. :bravo: :bravo:

Maşallah demekten başka birşey demek zor, verilen emeklerin karşılığını almak çok güzel. :hoppa: :hoppa: :halay: :halay:

Ellerine sağlık, inşallah canlı canlı uçuşunu da izlemek nasip olur. :RCKolik:

Emre Kaman' Alıntı:
Hakan abi güle güle uçur :thumbup: :bravo: :halay: :yuppi: :hoppa:

Teşekkür ederim Emrem :saygilar:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Hakan abi eline sağlık ne kadar güzel bir model olmuş, umarım bir gün canlı da görürüz Burdur'da :)
Kırımsız uçuşlar dilerim :halay: :hoppa:

Valla bekliyoruz Kağan'ım , yolun düşerse bu taraflara , canlı canlı da görürsün hatta uçurursun bile... :D Çok teşekkür ederim... :saygilar:

oguzhannn' Alıntı:
Hakan Abi hayırlı olsun... Kırımsız uçuşlar :)

Teşkkür ederim Oğuzhan :saygilar:

Levent Uygun' Alıntı:

Eyvallah üstadım... :saygilar: Sen de az emek vermedin , sonunda uçurduk çok şükür :D

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi, iyi heyecanlandırdın bizi doğrusu. :bravo: :bravo:

Maşallah demekten başka birşey demek zor, verilen emeklerin karşılığını almak çok güzel. :hoppa: :hoppa: :halay: :halay:

Ellerine sağlık, inşallah canlı canlı uçuşunu da izlemek nasip olur. :RCKolik:

Çok teşekkür ederim Türker'im , bu emeklerin altında , senin de emeklerin var biliyorsun..inşallah bol katılımlı ve serbest bir funfly buluşma yapabilirsek , nasipte gelmek ve görüşmek varsa , görmek ne demek kardeşim , kırana kadar uçurman bile nasip olur... :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay kardeşim :thumbup: Emeğine yüreğine sağlık :bravo:

Model de, son uçuş da bence gayet başarılı :halay: Yenğemize özellikle bu güzel video çekimleri için ayrıca teşekkürler :saygilar:

Evet yeni projemiz nedir peki :D ;D

Sağolasın benim aziz dostum :saygilar: , her türlü desteğin ile , memleketinde garip kalmış bir modelci olarak , elimden geldiği kadar bu projeyi de tamamlamaya çalıştım...

Benim hanım aylar süren ayarlar yüzünden epey bir vıdı vıdı etmişti :D , bu uçuştan sonra en güzel modelin bu olduğunu , sakın kırmamam gerektiğini söylüyor şimdi (daha 600 hakkındaki planlarımdan haberi yok :evil: ;D )

Sıradaki projemiz , tabii ki de 600'e yakışıklı bir fuselage giydirmek...Eh , haliyle tomar tomar dolar biriktirip , kaplumbağa hızında da olsa , hedefe en az zararla ulaşmayı planlıyorum.. , belki anketini yapıp da üretemediğim fuselageyi , hazır alıp giydirmek nasip olur...belki başka bir model...belki nasip olmaz....hayat işte , bildiğiniz gibi....

Başta sen olmak üzere sevgili kardeşim , bu ortama emek veren , okuyan , destek ve moral veren , tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum...Sağlıklarımız iyi olsun , Allah'ın izniyle daha ne modeller yaparız , uçururuz ,kırarız , sonra tekrar yaparız... :saygilar:

Hakan sonunda bitmiş halini gördüm ya başka bir şey istemem.Güzel olmuş ellerine sağlık. :thumbup:
Allah nazarlardan saklasın güle güle uçur. :thumbup:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Hakan sonunda bitmiş halini gördüm ya başka bir şey istemem.Güzel olmuş ellerine sağlık. :thumbup:
Allah nazarlardan saklasın güle güle uçur. :thumbup:

Sağolasın kaptanım :saygilar: , başından sonuna fusinin macerasını en iyi sen biliyorsun , son uçuşunu görmek de nasip oldu ....Sıra sana geldi , Huey de bir gün mutlaka uçuşunu yapacak inanıyorum... :saygilar:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Hakan hocam eline saglik %p

Teşekkür ederim Evrim bey :saygilar: , köpük uçakların cazibesine seni kaptırmasaydık , sana da bunlardan bir tanesi iyi yakışırdı aslında.... :D

Hakan hocam güle güle, güzel günlerde kırımsız uçurmanı dilerim.. Çok yakışıklı olmuş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Başaran' Alıntı:
Hakan hocam güle güle, güzel günlerde kırımsız uçurmanı dilerim.. Çok yakışıklı olmuş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim Fatih bey... Daha yakışıklıları da sizlere nasip olsun inşallah... :saygilar:

Çok güzel uçtu hayırlı olsun kırımsız uçuşların olsun

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak parmak' Alıntı:
Çok güzel uçtu hayırlı olsun kırımsız uçuşların olsun

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim İshak,sana da kırımsız uçuşlar dilerim :saygilar: