Edge 540 - Extra 300 Kırması El Yapımı Köpük Model

Ynt: Edge 540 - Extra 300 Kırması El Yapımı Köpük Model

Orhanli dan Test ucusu - Pilot Özgür :) beni ceken olmayinca bende modeli Özgüre verip cekim yaptim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Wayyy Süper, Model ip gibi olmuş kardeşim, Güle güle iyi günlerde Uçur...

Huseyin vallahi oyle ya :) sagolasın :)

siparis verdi 2 3 kisi banada yapalim diye :) daha saglam bi malzemeden ustu kaplama yada bant tutabilen bi malzemeden bize 1metrelik ucak kanadi kessene :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Huseyin vallahi oyle ya :) sagolasın :)

siparis verdi 2 3 kisi banada yapalim diye :) daha saglam bi malzemeden ustu kaplama yada bant tutabilen bi malzemeden bize 1metrelik ucak kanadi kessene :)

:) üzeri bant tutan strafor yok malesef :) benimde tek hayalim ama bulamadım henüz, straforu renklendirmek büyük sıkıntı

teessüf ederim

Celalettin abi ya :) bu deneme vidyosu oldugu icin eklemistim , haa senin cektiginden haberim yoktu , fotograf cekiyorsun sandim

buda Celalettin abimizin cektigi vidyo

Gerçekten güzel bir model olmuş, tebrikler üstad :thumbup: Bu durumda seri imalat için sipariş almana şaşmamak lazım :D Yanlız modele bir ISIM vermek lazım, acaba ne olsun :rolleyes:

Celalettin abimizin de ellerine sağlık %p

Mesut AKIN' Alıntı:
Orhanli dan Test ucusu - Pilot Özgür :) beni ceken olmayinca bende modeli Özgüre verip cekim yaptim :)

Üstad süper uçuyor, tamda senden beklediğimiz gibi. :thumbup: Epey bir sipariş alacağını düşünüyorum. :laugh:

Bu arada rudder'da çok güzel olmuş. :thumbup:

Bu konuyu baştan beri takipteydim. Böyle mükemmel bir çalışmanın sonucunda mükemmel bir uçuş sürpriz olmadı. Elinize, emeğinize sağlık.

Bir sorum olacak. Bu uçak aşağıda linkini verdiğim motor ile uçabilir mi. Ne tür bir pervane kullanılabilir bu motorla. (ben 10x4.7 kullandım daha önce)

Seri üretime de geçmişsiniz anlaşılan. Evde yer sıkıntısı olmazsa ben de düşünürdüm.

Mesut ustam , çok güzel olmuş ellerine sağlık.Uçmasına çok şaşırmadık zira sen ayakkabıya bir pil bir motor bağlar , onu bile uçurursun.....Tebrik ederim.... :bravo: :bravo:

Abi süper bir model olmuş.. İnişi daha bir harika :laugh:)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten güzel bir model olmuş, tebrikler üstad :thumbup: Bu durumda seri imalat için sipariş almana şaşmamak lazım :D Yanlız modele bir ISIM vermek lazım, acaba ne olsun :rolleyes:

Celalettin abimizin de ellerine sağlık %p

teşekkürler Mehmet abi :) model çok eylenceliydi gerçekten tadı damağımda kaldı :D yarın sabah işyerine gelirken alıcam yanıma ve sahilde uçurucam :D o dererce :D

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad süper uçuyor, tamda senden beklediğimiz gibi. :thumbup: Epey bir sipariş alacağını düşünüyorum. :laugh:

Bu arada rudder'da çok güzel olmuş. :thumbup:

Sağolasın Türker , sen ne yaptın aldınmı 700'ü ?

bu arada modele biraz upgrade yaptım burun kısmına :D ve kanat uçlarınada dama çektim :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu konuyu baştan beri takipteydim. Böyle mükemmel bir çalışmanın sonucunda mükemmel bir uçuş sürpriz olmadı. Elinize, emeğinize sağlık.

Bir sorum olacak. Bu uçak aşağıda linkini verdiğim motor ile uçabilir mi. Ne tür bir pervane kullanılabilir bu motorla. (ben 10x4.7 kullandım daha önce)

Seri üretime de geçmişsiniz anlaşılan. Evde yer sıkıntısı olmazsa ben de düşünürdüm.

Cahit bey ilitafıtınız için teşekkür ederim öncelikle :)

linkini verdiğiniz motoru bir arkadaşım kullanıyor ve kullandığı model benimkinden 200 300 gram kadar daha hafif, ama buna rağmen motor bu modeli zor uçuruyor hatta ben modeli uçururken rüzgar vardı , arkadaşımın modeli uçmamıyordu :( 3S pil ile kullanıyor, eğer bu motoru 500 600 gramlık bir modelde kullanacaksanız 4S pil şart

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mesut ustam , çok güzel olmuş ellerine sağlık.Uçmasına çok şaşırmadık zira sen ayakkabıya bir pil bir motor bağlar , onu bile uçurursun.....Tebrik ederim.... :bravo: :bravo:

Hakan abi çok teşekkür ederim :) ben ilk uçtuğunda şaşırdım :D hiçbir planı projesi yoktu amşi CG tutarmı tutmazmı çok endişelendim :D cg geride olursa yunuslardı ve kesin kırım olurdu korkum buydu valla :)

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Abi süper bir model olmuş.. İnişi daha bir harika :laugh:)

tahir kardeşim çok teşekkür ederim :) inişte elle yakalayabilirdik aslında :D ama orüzgarlı bir gündü riske atmak istemedik kendimiz :)

Mesut AKIN' Alıntı:
... Türker , sen ne yaptın aldınmı 700'ü ?
Aldım üstad, inşallah kullanmak nasip olur bu defa. :laugh:

Mesut AKIN' Alıntı:
bu arada modele biraz upgrade yaptım burun kısmına :D ve kanat uçlarınada dama çektim :)
Uçakta en çok sevdiğim şeylerden biri dama deseni benim. Çok hoş oluyor, süper olmuş bence. %p

hadi hayırlı olsun Türker :) 1 şubat yada 2 şubat nahgi gün size uygunsa yanınızdayım bana haber verin :) model ozamana hazır olurmu Türker ?

Mesut AKIN' Alıntı:
hadi hayırlı olsun Türker :) 1 şubat yada 2 şubat nahgi gün size uygunsa yanınızdayım bana haber verin :) model ozamana hazır olurmu Türker ?
Teşekkürler üstad. :) Elimden geleni yapacağım yetiştirmek için, bu gece bizimkileri uyuttuktan sonra başlamayı planlıyorum. :laugh: