Ekonomik FPV Sistemi Ne Kadara Mal Olur ? Neler Gereklidir ?

Mehmet bey sadece Hobbyking HD Wing Camera 1280x720p 30fps 5MP CMOS i alsak kamerayı nerden besliyoruz....kamera yı sadece kayıt amaçlı kullanmak istersek kameranın kayıt süresi ve kapasitesi ne kadar süredir?

FERHAT GÜLPAK' Alıntı:
Mehmet bey sadece Hobbyking HD Wing Camera 1280x720p 30fps 5MP CMOS i alsak kamerayı nerden besliyoruz....kamera yı sadece kayıt amaçlı kullanmak istersek kameranın kayıt süresi ve kapasitesi ne kadar süredir?
Kendi üzerinde pili var. O yüzden ilave besleme olmadan şarj etmek mümkün ;) Dakika ve süre kart hafızasına bağlı olmak üzere değşiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 8 GB, 20 dak kayıt yapıyordu galiba. Netten teyid etmek gerekebilir ;)

Teşekkür ederim.

Bence bu mesafe işi için iyi hesap yapmak gerekiyor. Diyelim kumandanız 2 km ye kadar çekiyor fakat gidip, dönmesi var tabi bunun içinde bataryanın yetmesi lazım öyle değil mi ? Hangi ortalama hızla gidilcek dönülücek de batarya bitmeden eve ulaşıcak :)

" 2 km Mesafe için Gerekli Konfigurasyon" yazısında ki ekipman için Mehmet abi sanırım "500 mt" demişti bu tezatlık biraz benim kafamı karıştırdı.

Murathan, en kötü quad bile gözü kapalı 50km hıza ulaşır. 2.5 dakika gidiş, 2.5 dakika dönüş 5 dakika da etrafta dolanış olarak bence rahatlıkla uçuş yapılabilir. " 2 km Mesafe için Gerekli Konfigurasyon" isimli bir yazı ise bulamadım.

Zafer SAHIN' Alıntı:
Murathan, en kötü quad bile gözü kapalı 50km hıza ulaşır. 2.5 dakika gidiş, 2.5 dakika dönüş 5 dakika da etrafta dolanış olarak bence rahatlıkla uçuş yapılabilir. " 2 km Mesafe için Gerekli Konfigurasyon" isimli bir yazı ise bulamadım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Murathan bilmece gibisin. Bu yazı Mehmet beyin değil ayrıca 500 metre ifadesi nerede geçiyor, nasıl geçiyor ? Lütfen anlaşılır bir ifade ile anlayamadığın kısımları belirtir misin ?

Zafer SAHIN' Alıntı:
Murathan bilmece gibisin. Bu yazı Mehmet beyin değil ayrıca 500 metre ifadesi nerede geçiyor, nasıl geçiyor ? Lütfen anlaşılır bir ifade ile anlayamadığın kısımları belirtir misin ?
Bu Urun ile ilgili kutu acilim konusunda Ben 300-500 mt demisim. Neye istineden dedigimi hatirlamiyorum ama :rolleyes: Biz sadece bir donem 300-500 mt capli quadro ile hava cekimi yapalim diye bu urunu almis ve sonrada cok fazla test edemeden satmistik. Herhalde benim Asagidaki konum Murathanin kafasina takilimis.