Jeti'den Ekonomik Yeni Kumanda Modeli : DS-12

Ds-12 modeli çıkıyormuş. Nispeten alınabilir bi fiyatta olacak sanırım. Cnc metal yerine alışık olduğumuz hesaplı plastik kasa var
Demek ki bizim gibi normal kullanıcıları da sonund dikkate almaya karar verdiler :D

Keşke bunu 2 senedir yapsalardı. Şimdiye kadar epey bir pasta kapmışlardı. Şahsi fikrim geç alınmış bir karar. Hele ki son dönemde Spektrum ve Vbar yeni modelleri sonrası kendilerine bu sınıfta artık eskisi kadar şanslı görmüyorum ne yazık ki :D

Yine de allahtan ümit kesilmez :lollol: Bakalım fiyat olarak bu yeni Kumanda için ne öngörecekler, bekleyip göreyim ;)

DS-14 fiyatı yaklaşık olarak 560 pound olduğu düşünülürse, yeni kumandanın 450-500 pound aralığında olmasını bekliyorum. :)

Jeti gibi markadan 300 pounda kumanda çıkmaz diye düşünüyorum.

Mehmet abiye katılıyorum, Spektrum ix12 den önce çıkmış olsa düşünülebilirdi, ki aslında almayı çok istediğim bir kumanda,
ancak 600$ 'ın altına satmazlar, yine de pahalı kalıyor,
bu durumda alıcı yatırımı da göze alındığında yine hayallerde buluşacağız gibi duruyor :D

Spektruuuuum, orta sınıf tek geçerim.Eğer bir gün fantezi yapabilecek kadar lüksüm olursa , jeti belki o zaman.:)
Ha, futaba,mikado yu ezip geçmekte o kadar kolay değil.Yani, jeti layık olduğu yer olan bulutların üstünde uçmaya devam edebilir.Benim açımdan sakıncası yok :laugh:

Anten tasarımı iyi olmuş. Graupner'de de var bu anten tasarımı.

Fiyatlar beklediğimiz gibi...

Basic paket: 595 $

A-paketi ile: 735 $

B-paketi ile: 885 $

Deluxe paket ile: 980 $

Açıkçası full paketler almaya gerek yok. Sekiz kanal yeterli... Üç bank yeterli... Alınacaksa ekstradan data graphs, vibration alarms, voice output alınabilir. Onlar da 65 dolar tutuyor makas kapanıyor diyenler doğrudan A paketine yönelebilir.

Tabii bir de avrupa pazarındaki fiyatına bakmak lazım. Kullanıcı girişi, adres olayları fark etmiyor sonuçta amerikada... Yukarıdaki fiyatlar espritmodel.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol