Eskişehir Bizim Gurubun buluşmaları -24.03.13

SharpSolid

Hard Rc :)
Arkadaşlar bu hafta fazla video çekmedim geç gittik o yüzden arkadaşımızın dumanı yere saplandı bende o ve benim arabanın kepi kırıldıktan sonraki videolarını ekledm.

Ynt: Eskişehir Bizim Gurubun buluşmaları

Valla Semihcim eline sağlık, süper olmuş :bravo: :bravo:

Böylece sayende ilk Kocaeli harici bir buluşma forumumuzda paylaşılmış oldu, artık her hafta devamını 4 gözle bekliyoruz ;)

Bu arada uçuş alanınız gerçekten çok güzelmiş :thumbup: Eskişehir şanslı illerimizden birisiymiş sayende bunu da öğrenmiş olduk :)

Duman da maşallah yere iyi saplanmış, yer yumuşak olunca :laugh: Valla iyi eğlenmişsiniz, bir kırım bu kadar tiye alınabilir :lollol: Allah neşenizi daim etsin %p

Son olarak senle nerdeyse 2 yıldır tanışıyoruz, araba videosu sayesinde gül cemalini sonunda görmek nasip oldu ;) Bu arada unutmadan sana zahmet AVATAR resmini yükler misin, hep söyleyeceğim, unutuyorum :D

Teşekkürler çok güzel paylaşım. :bravo:
Meydan gerçekten harika, inşallah birgün bize de uçmak nasib olur. :thumbup: Hem gelmişken çiğ börekte yeriz. ;)

Sagol mehmet abim her hafta videoları paylaşırım artık dün biz 5 te uçuşa gittik ancak bukadar oldu öğlen üzeri abilerimiz ve diğer arkadaşlarımız 30 kişi ve 20 modelle sahadalarmış haftaya hepsini tanıtırım size :)

Bu arada siz yeterki gelin çiğbörek donas dürüm hepsinin tadına baktırıcam ben size alanımız çok güzel gerçekten ve ileriside var aynı düzlükte ayrıca rüzgar çoğu zaman çok sert olmuyor buda + avantaj :)

Ynt: Ynt: Eskişehir Bizim Gurubun buluşmaları

Semih Gedik' Alıntı:
Bu arada siz yeterki gelin çiğbörek donas dürüm hepsinin tadına baktırıcam ben size alanımız çok güzel gerçekten ve ileriside var aynı düzlükte ayrıca rüzgar çoğu zaman çok sert olmuyor buda + avantaj :)
Valla Semih, Türker ile hep konuşuyoruz.

Şöyle 1-2 arabaya dolup yakın illere günü birlik ziyarete gitsek, ordaki modelci arkadaşlar ile tanışsak diye. Bakalım inşallah belki de ilk ziyaretimiz Eskişehir'e olur ;)

İnş abim bu arada çaylak bu bu arkadaşın bende bunu yapıyorum

Eskişehir Bizim Gurubun buluşmaları

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol