Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Mesut abi konuya giriş yapmış, ben de görsellerin devamını getireyim.

Bir süredir katıldığım buluşmalara Protos 380 ile katılıyorum, güzel uçuş sayılarına da ulaştım onunla. Bu sefer uçuş az olsun öz olsun diyerek Max ile katılmak istedim, gayet de keyifli oldu uçuşlar.

Hava rüzgarlıydı ama iyi ki de öyleydi, sıcaklıklar 30 derecenin üzerinde... Bir de tente gölgesi de güzel olsa da nihayetinde "yakıyor". Geçen sefer iyi soyuldu tenim, biraz açık renkli olmasının da etkisiyle. Bu sefer çok şükür ağaç gölgelerinde püfür püfür keyifli zaman geçirdik. Hatta bir ara öyle güzel esiyordu ki uyku bile bastırdı :D

Arazinin düzlüğü eğriliği çok önemli değil, zaten yükselmiyor atlı spor kulübü gibi, aksine alçalıyor. Yakın çevrede herhangi bir yerleşim de yok. Gayet keyifli bir gün geçirdik.

Uçuş videoları aşağıda... Ahmet abinin kısa olan videosuna özellikle dikkat :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle görseller içşn sana da ayrıca teşekkür ederiz @Rasim Öztürk kardeşim :thumbup: Ellerine emeklerine sağlık.

Bu arada Ahmet kardeşimizin kısa videosu gerçekten Harika :thumbup: Invert geçişten sonra modeli biraz daha paralelve 1 tık daha yavaş getirirsen, hareket çok daha güzel olacak @ahmet ATICI%p

Bugun Ahmet abi, Mesut, ben ve Bilecik’ten Kenan bulustuk, guzel ucuslar yaptik. Saniyorum ki koca ekipten bir kare cekmeyi akil edebilen bir akillimiz cikmadi ? Ama delil olarak w.app grubunun ekran goruntulerini paylasabilirim ?

Mehmet abi sen mi bizi bir hafta banlarsin, ben kendimizi banlayim mi? ??

Aksam saatlerinde bekledigimiz yagmur erken geldi, ara ara atistirdi, yagmurdan firsat buldukca uctuk, kalaninda sohbet ettik (semaveri iki kere demledik ? )

Kenan’a ayagina saglik diyoruz, artik her hafta bekliyoruz ☺️

Hava bugün öğleden sonra burada da bozdu.Sanırım yağış ve serin bir hava dalgası geldi.Sıcak olan yerlerdeki arkadaşların şaşırması normal , ama yıllardır böyle yaz ortası serin ve yağışlı bir hava durumu beni de şaşırttı doğrusu.
Buluşma öyle ya da böyle olmuş ya , görsel olmasa da idare ederiz , mühim olan en sert kışlarda bile bayrağı indirmeyen Eskişehir ekibinin , bu hafta sonunu da pas geçmemiş olması :halay:

Bugun Ahmet abi, Mesut, ben ve Bilecik’ten Kenan bulustuk, guzel ucuslar yaptik. Saniyorum ki koca ekipten bir kare cekmeyi akil edebilen bir akillimiz cikmadi ? Ama delil olarak w.app grubunun ekran goruntulerini paylasabilirim ?

Mehmet abi sen mi bizi bir hafta banlarsin, ben kendimizi banlayim mi? ??
Öncelikle Kenan arkadaşımız Eskişehir ekibine hoş gelmiş, sefalar getirmiş :thumbup:

Bu son olsun, bir daha ki sefere buluşma olupta görsel olursa affetmem, 1 hafta banlarım valla ;D:lollol:
Bende birkaç tane vardı, öylesine çekmiştim.Soğuktan aklımıza gelmedi toplu fotoğraf çekmek.:D
Aynen @Ahmet ATICI, 2 gündür buralar da resmen sonbahar havası yaşıyoruz :rolleyes:

Uzun süredir ekibe katılamıyordum ama bugün şeytanın bacağını kırdım. Ahmet abi, Mesut abi ve ben sahadaydık. Sabahtan hava biraz sakindi ama öğleden sonra şiddetlendi .Heliciler biraz tedirgin olsada pilleri boşaltmayı eve bırakmadılar.:) Quadı herzamanki gibi çaktım, uzun kuru otların arasına düştü, dumanlar çıkmaya başladı, yanıyor sandık meğer tozu kaldırmış.:D Semaverli,çekirdekli,kısmi kırımsız keyifli bir gün oldu. Pal sesini özlemişim.:RCKolik:

By Mavic Air :

Son düzenleme:
Bugün @Ahmet ATICI , @Emre Kaman, ben ve Ahmet abinin küçük oğlu umut ile geleneksel Eskişehir hafta sonu buluşmamızı gerçekleştirdik:halay:Günün önemli olayı Ahmet abinin goblin 380 maiden uçuşuydu, Ahmet abi kazasız kırımsız maiden uçuşunu tamamladı. Model gerçekten çok güzel, Ahmet abide kurulumu ve ayarları güzel yapınca helikopter sorun çıkarmadan süper uçtu:yuppi: Aşağıda günün maiden uçuşu iyi seyirler:saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün @Ahmet ATICI , @Emre Kaman, ben ve Ahmet abinin küçük oğlu umut ile geleneksel Eskişehir hafta sonu buluşmamızı gerçekleştirdik:halay:Günün önemli olayı Ahmet abinin goblin 380 maiden uçuşuydu, Ahmet abi kazasız kırımsız maiden uçuşunu tamamladı.
Ekip bu haftayı da pas geçmemiş demek ki :hoppa: Yeni model hayırlı olsun @Ahmet ATICI :thumbup: