EZNOV Neuron flybarless

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Emre Ellerine saglik, sahane bir inceleme olmus :thumbup: Mesajini ilk sayfaya tasidim :RCKolik:

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Eline sağlık Emre, çok güzel bir inceleme ve paylaşım olmuş. :thumbup:

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Ne demek, ben teşekkür ederim :)

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Ynt: EZNOV Neuron flybarless

Self leveldemi var.ia unitelerde arrik pehh benim gibi 3gx ile ucanlar ne yapsin ciplak ham ucus :D valla geri kalmisim bu fbl sistemlerde :D

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Ynt: EZNOV Neuron flybarless

Mesut AKIN' Alıntı:
Self leveldemi var.ia unitelerde arrik pehh benim gibi 3gx ile ucanlar ne yapsin ciplak ham ucus :D valla geri kalmisim bu fbl sistemlerde :D

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Dur Mesut usta , daha ben KDS 800 gyro kullanıyorum , öle geri kalmışım falan dedin mi , ben kendimi daş devrinde falan hissediyom , gücüme gidiyo... :D

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Emrem , mükemmel özetlenmiş , almış kadar olduk dedirten bir inceleme olmuş , forumda böyle profesyonel incelemeci arkadaşlarımızın olmasını , kendi açımdan bir nimet olarak görüyorum.Şimdi bir de müsait zamanında self level nedir , rescue nedir , aslında ne görevleri var , farkları nedir , artıları nedir eksileri nedir gibi güzel bir konu daha bekliyorum.(Benim gibi ünite cahili birisinin anlaması açısından :) ) Tabii ki ricamız olur , maaşlı eleman muamelesi yapıyormuşum gibi algılanmasın sakın abi ha...
Harika bir inceleme , daha ne diyelim , sadece şapka çıkarılır... :saygilar:

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Emrem , mükemmel özetlenmiş , almış kadar olduk dedirten bir inceleme olmuş , forumda böyle profesyonel incelemeci arkadaşlarımızın olmasını , kendi açımdan bir nimet olarak görüyorum.Şimdi bir de müsait zamanında self level nedir , rescue nedir , aslında ne görevleri var , farkları nedir , artıları nedir eksileri nedir gibi güzel bir konu daha bekliyorum.(Benim gibi ünite cahili birisinin anlaması açısından :) ) Tabii ki ricamız olur , maaşlı eleman muamelesi yapıyormuşum gibi algılanmasın sakın abi ha...
Harika bir inceleme , daha ne diyelim , sadece şapka çıkarılır... :saygilar:

Sen iste yeter abi :D Hatta bana şunu incele de, internetin altını üstüne getiririm, daha olmadı bulur incelerim :D

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Emre Kaman' Alıntı:
Sen iste yeter abi :D Hatta bana şunu incele de, internetin altını üstüne getiririm, daha olmadı bulur incelerim :D

Yaaa :embarras: , bir de böyle mütevazi oluyorsun ya , ne diyeyim kardeşim , Allah pallerinize zeval vermesin............ :thumbup: :RCKolik:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Yıllardır IKON'dan başka ünite kullanmayan TAREQ, aynı kişi tarafından geliştirildiği için olsa gerek, NEURON test etmiş :)

Anlaşılan o ki, her şey yoluna girmiş. Yeni ünite arayışında olan arkadaşlara duyurulur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Doğukan Ocak

Sosyal Medya Sorumlusu
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
EZNOV Neuron flybarless

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yıllardır IKON'dan başka ünite kullanmayan TAREQ, aynı kişi tarafından geliştirildiği için olsa gerek, NEURON test etmiş :)

Anlaşılan o ki, her şey yoluna girmiş. Yeni ünite arayışında olan arkadaşlara duyurulur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuşa bayıldım , Tareq uzun zamandır klasikleşmiş hareketlerini yapıyordu. Bu uçuşu gerçekten harika , başka bir başlık altında paylaşacaktım. Neuron da gerçekten güzel iş çıkarmış.. Yalnız model 2400 devirden aşağı gözükmüyor ama siz ne düşünüyorsunuz :laugh:

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Ben de uçuşu çok sevdim, gerçekten çok güzel uçmuş.
Bunun büyük versiyonu alınır fiyatı mantıklı olursa..

bydmrblk

Kıdemli Uye
adam değişmiş mi ne?
sanki farklı biri uçuyor gibi geldi, baya farklılaştırmış :thumbup: